יום שני, 4 בפברואר 2019

טונה סטארקיסט משיקה: סדרת 'סטארקיסט לייט'טונה סטארקיסט משיקה: סדרת 'סטארקיסט לייט'
4% שומן, יותר מ- 20 גר' חלבון ורק 125 קלוריות לקופסא 
בטעמים: טבעי, לימון-פלפל חריף ועשבי תיבול 


על כך שאני שומרת על אורח חיים בריא כולם כבר יודעים, במהלך השנה האחרונה עשיתי שינוי קיצוני בתזונתי ובתזונת כל בני הבית, מקפידה על צריכת ירקות, פירות, חלבונים וממעיטה בפחמימות, סוכרים ונתרן.

מידי יום מקפידה על ארוחה אחת לפחות שתכיל טונה, בימים אלו משיקה טונה 'סטארקיסט' את סדרת 'סטארקיסט לייט' ב- 3 טעמים שונים: לימון – פלפל חריף, עשבי תיבול וטבעי. מקור לחלבון מצוין ושילוב מושלם של טעם ובריאות - רק 125 קלוריות לקופסא, 20 גר' חלבון ו-4% שומן- סדרה מצויינת טעימה להפליא ומפתיעה.

סדרת סטארקיסט לייט החדשה מכילה אחוזי שומן נמוכים, מרקם רך ומעודן, טעמים נהדרים ונראות מעולה של נתח טונה שלמים ועסיסיים. המגוון מעשיר את הטעם והצרכן נהנה לאכול מוצר טעים ובריא במיוחד. 

שלבו בתפריט היומי שלכם לפחות מנת חלבון אחת שתכלול טונה- מזין, טעים, איכותי ומפתיע.

טונה בבסיסה נחשבת למוצר בריא וכל מוצרי סטארקיסט אינם מכילים חומרים משמרים. בסדרה החדשה סטארקיסט מוותרת על יותר מחצי כמות השומן ועדיין שומרת על רמת חלבון גבוהה, ומוצר טעים ועסיסי. קופסא של סטארקיסט לייט מהווה מנה קלורית מדודה ומתאימה כמנה חלבונית מלאה או חלקית בארוחה חמה או קרה. הטונה מכילה כמות משמעותית של חלבון (יותר מ 20 גר') בהשוואה לתחליפי חלבון מן החי ומהווה כ- 40% מכמות צריכת החלבון היומית המומלצת לכל הגילאים. 

לדברי עינת ליפשיץ גרוס, מנהלת השיווק של סטארקיסט: "סדרת טונה לייט 4% שומן, מצטרפת למשפחת מוצרי סטארקיסט והינה תולדה של אסטרטגיה, הדוגלת בחדשנות בריאות ואיכות. בפיתוח הסדרה הוחלט לשים דגש על מוצרים בעלי תכולת חלבון גבוהה לצד ערך קלורי נמוך מבלי להתפשר על מרקם עסיסי וטעם שמתאים לקהל הישראלי". 

ניתן להשיג: ברשתות השיווק ברחבי הארץ ובנקודות המכירה הפרטיות. 


סטארקיסט הוא מותג הטונה המוביל בישראל הפועל החל מ-1999. החברה מקפידה על דייג של דגי טונה הגדלים בטבע ועל שיטות דיג העומדות בתקנים המחמירים של האיחוד האירופי. סטארקיסט מקפידה לא רק על בריאות המוצרים וטעמם אלא גם על הקפדה יתרה בנושאי בטיחות, איכות ובקרה. חומרי הגלם אותם סטארקיסט בוחרת למוצריה הינם חומרי גלם מובחרים- החברה משתמשת רק בפילה של דג הטונה, החלק האיכותי ביותר. מגוון מוצרי החברה הם ללא חומרים משמרים, מכילים חלבון קל ואיכותי לעיכול ומהווים מקור מצוין לוויטמינים ומינרלים. 

לפרטים נוספים: http://www.starkist.co.il/

אין תגובות:

פרסום תגובה