יום ראשון, 19 ביוני 2022

קיץ 2022 בפארק המים הכי גדול בישראל ימית 2000 ספארק המיםקיץ 2022 בפארק המים הכי גדול בישראל

ימית 2000 ספארק המים

הנהלה חדשה, מגלשות אקסטרים, מרבדי דשא, אזורים מוצללים ותגבור מערך האבטחה והניקיון.ביום שישי האחרון החלטתי שעוזבת את המטבח ויוצאת עם הילדודס להנות בפארק המים הכי גדול בארץ - ימית 2000 השוכן בחולון. הפארק לאחרונה התחדש בהנהלה חדשה-מונה מנהל חדש, דורון גבאי תושב העיר. נוספו מספר מגלשות אקסטרים חדשות, אזורים מוצלים ותגבור מערך האבטחה והניקיון. 
הפארק משתרע על כ-70 דונמים של בריכות, מגלשות מים ואטרקציות משעשעות לילדים ביניהם מגלשות מרוץ, מגלשות גבוהות - היי ספיד, מגלשה עם מסלול אבובים ומגלשת סופר קמיקזה, מתחם "עולם הילדים" בצורת לוויתן הכולל, מפלי מים, משטחי הזתה, מגלשות לקטנטנים, משאבות שעשוע ובריכת פעוטות ועוד.

בתקופת הקורונה האתר שודרג ונרכשו 6 מגלשות מרוץ חדשות 14*32 מ'. מגלשות מהירות, במיוחד, הכוללות טיימר ומאפשרות תחרויות גלישה מאתגרות. נוספו 760 מ"ר של כרי דשא בכניסת למתחם, בשביל המוביל לעולם הילדים, סמוך למגלשות המרוץ ובמרפסת השיזוף שבמתחם הספא. נוספו, אזורים מוצלים. גם הבמה המרכזית שודרגה עם מערכות הגברה מקצועיות בטכנולוגיה מתקדמת.במקום ישנם מספר רב של פינות ישיבה והסדר והניקיון מורגשים בכל פינה (אפילו בשירותים במהלך כל היום ראינו מספר אנשים צוות אשר דואגים כי המקום יהיה נקי). צוות האבטחה מסתובב במקום ועושה ככל יכולתו על מנת שהשקט והסדר ישררו במקום. 


פארק המים הוותיק הנקרא, ימית 2000 ספארק המים בגלל מתחם הספא הגדול והמפנק במקום הכולל 5 בריכות ג'קוזי בטמפרטורות שונות, חמאם תורכי, סאונות יבשות ורטובות, מרפסת שיזוף ומנוחה ועוד.

במקום גם מתחם מקורה הכולל בריכת גלים סוערת, פטריית מים, דליים מתהפכים בהפעלה עצמית, בריכת ערבול, תותחי מים, תעלת סחף, שעשועי מים, 26 מגלשות אקסטרים חדישות, מגוון רחב של בריכות: בריכה אולימפית, בריכת גלים בריכת פעוטות מוצלת בסגנון טרופי ועוד.


דורון גבאי: "שמתי לי למטרה לשפר את התדמית שנוצרה ל-ימית 2000 בעקבות מספר מקרים נקודתיים שפגעו בשמו של המקום המקסים והייחודי, בגודלו ובמגוון הרב של המגלשות ומתקני האקסטרים שאין כמותם בארץ. את עיקר המשאבים אני מפנה לחוויית הלקוח, האבטחה, הניקיון והיחס האישי לפניות המבקרים."

אנחנו הגענו בשעת הפתיחה ועזבנו בסמוך לשעת הסגירה, במהלך כל שעות היממה נתקלנו באנשי צוות אדיבים מאוד, סובלניים וסבלניים. כולם ככולם רוצים להעניק לנו האורחים שירות איכותי, חווית הנאה כוללת. יודעת שלמקום היו סטיגמות משנים קודמות אולם יכולה להעיד כי באמת צוות המקום עושה ככל שביכולתו על מנת לשפר ולשנות תדמית זו. עשו לעצמכם טובה, קפצו לבקר, הנאה מרובה מובטחת לכם, מילה שלי!!

מיקום
חולון, פארק פרס. 
וויז:
 רחוב מפרץ שלמה 66 חולון.
לפרטים נוספים
03-6506500 
/אינסטגרם/ פייסבוק ואתר האינטרנט של ימית ספארק המים

*יש לעקוב ולהתעדכן בשעות הפעילות של מתחם המתקיימים בו אירועים מיוחדים שבהם לא מתאפשרת כניסה לקהל הרחב

*כניסה למתקני הספא: תוספת של 20 ש"ח לאדם

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה