יום ראשון, 16 ביוני 2019

התחלתם טעימות עם הקטנטנים? מהיום הכל בערכה אחת!הנסיך נולד והכל סובב סביבו: חיתולים, החלפות, רכישות ללא הרף, לילות ללא שינה, עייפות, תשישות ומה לא? כל אלו לצד כיף ועונג צרוף גדוש בחיוכים, ניחוח תינוק ואושר.

אני זוכרת את ימיהם הראשונים של הקטנטנים אשר היו מלווים בחששות ופחדים, כל שלב ושלב בגידולם מלווה באותו החשש שמא נטעה, שמה נעשה משהו לא נכון.

בעיקר אני זוכרת את הטעימות הראשונות- מהם הטעימות המתאימות? מה השלב? מהי הכמות הנכונה אבל הכי חשוב מהם הכלים הנכונים, הלא כולנו יודעים כי ישנם כלים שפשוט לא מתאימים להאכלת תינוקות.

אני נמנית על אותן האמהות ההיסטריות אשר דואגות להכל מא' ועד ת' ועל כן גם בתחום האכלת התינוקות נהגתי כך, הפעם אני רוצה להמליץ על מוצר מעולה מעולה, מבית מותג התינוקות האמריקאי NUBY הקיים במעל ל- 150 מדינות בעולם, אשר מציג לראשונה ערכה חדשנית וקומפקטית המיועדת להקל על האם והתינוק בהגיעם לשלב הטעימות הראשונות, ולאפשר הכנה, הגשה ושמירה מהירה של מזון תינוקות בבית. בשלב הטעימות החשוב מנסים ההורים להכניס באופן הדרגתי כמויות קטנות של מזונות משלימים בעלי טעמים, ומרקמים שונים לתפריט התינוק. ערכת הטעימות מבית המותג מהווה מוצר אידאלי להכנה קלה ומהירה של מזון לתינוקות במנות בודדות או מקבצים גדולים, אותם ניתן להקפיא כיחידות אינדיבידואליות לשימוש חוזר. הערכה כוללת קערה בטוחה לחימום והקפאה המאובזרת בידיות ומכסה, ובעלת יכולת להיצמד לשולחן ולשחרר את ידיו של ההורה המאכיל. אופציה חכמה זו מאפשרת לה להישאר יציבה גם כשהתינוק זז ואינו רגוע. עוד בערכה, מועך בעל ידית נוחה לאחיזה המאפשר לרסק בקלות סוגים שונים של ירקות ופירות, וכן כפית האכלה. המחיר: 50 שקלים. 


NUBY- להשיג ברשתות השיווק המובחרות. לפרטים נוספים: www.Nuby.co.il

. ערכת טעימות ראשונות מבית NUBY היא האביזר המושלם לאוכל מוכן לתינוק. הערכה מאפשרת לרסק פירות או ירקות מאודים לכל מרקם שרוצים לתת לתינוק. המוצר אידיאלי להכנת מנות בודדות או מקבצים גדולים יותר שניתן להקפיא אותם כיחידות אינדיבידואליות. הערכה מעוצבת במיוחד להכנה מהירה וקלה של מזון תינוקות בבית. ידית המועך מעוצבת להתאמה קלה ליד האם או האב,בעוד שהמעמד שמונע החלקה מסייע לשמור על הקערה במקום. רסק, אחסן, והאכל – הכל בערכה אחת חדשנית. 

הערכה כוללת: קערה עם ידיות ומכסה הנצמדת לשולחן ובעצם משחררת בכך את ידיו של ההורה המאכיל ונשארת יציבה גם כשהתינוק אינו רגוע, זז ומשתולל. הקערה ניתנת לחימום במיקרו ולהקפאה, מה שמאפשר לשמור את האוכל לימים שאחרי (שהרי בטעימות ניתנות מנות קטנות). בנוסף מגיעה עם מועך וכפית. נפלא גם לתת כמתנה!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה