יום שני, 12 בספטמבר 2022

ניוטרוג'ינה מסייעת לך לזהור בביטחון


תחשפי את האור הפנימי שלך

ניוטרוג'ינה מסייעת לך לזהור בביטחון
כאמא לשלושה מתבגרים אני תמיד עם יד על הדופק בכל נושא הטיפוח. תמיד מחפשת את המוצרים החדשים שמגיעים למדפים, מחפשת את הפתרונות הקלים לטיפול קליל בבית בעיקר בנושא האקנה והפצעונים. 

לאחרונה הגיע משלוח מבית ניוטרוג'ינה  עם מוצרים מסדרת Clear & Defend  הכוללת תרחיץ לפנים וסרום יומי המיועדים לעור צעיר ולשיפור מראה העור עם הופעת פצעונים. הפשלנו שרוולים ויצאנו לדרך עם סדרת המוצרים המעולה. מתבגר הבית מצידו הודיע שהמוצרים נעימים לו, התרחיץ נפלא ובעל ניחוח עדין ונעים ואילו הסרום היומי מעניק לו לחות נעימה ורכות לעור הפנים. 

כולנו כבר יודעים כי בריאות ונראות העור מושפעים מגורמים שונים ובהם, הימצאות בקטריות, הורמונים, הצטברות של תאי עור מתים, דלקות שיכולות להיגרם מפצעונים ועוד. לכן חשוב להקפיד על שימוש במוצרים המכילים מרכיבים נכונים שיבטיחו עור בריא ונטול פגמים. ניוטרוג'ינה פיתחה את השילוב המושלם בין חומצה סליצילית (BHA), חומצה גליקולית (AHA) וגלוקונלקטון -(PHA) .

אבל יש לי שאלה, האם אתם יודעים מה ההשפעה של כל אחד מהמרכיבים הללו על העור? מודה ומתוודה לא אחת אני עדיין למדה וגם כאן למדתי עוד אודות המרכיבים אז בוחרת לשתף אתכם:

חומצה סליצילית (BHA) מנקה את הנקבוביות שנסתמו ומסירה תאי עור מתים על ידי ניקוי עמוק.

חומצה גליקולית (AHA)מקלפת את השכבות הפנימיות של העור ובכך גורמת לו לחדש את עצמו. בנוסף, ה-AHA ממיס את תאי העור המתים.

גלוקונולקטון (PHA) פועל בצורה דומה לחומצה גליקולית, אך כיוון שהמולקולות שלו גדולות יותר, הוא פועל גם על השכבות החיצוניות ביותר של העור.


בניוטרוג'ינה יודעים שסימנים על העור הם לא קעקועים לכל החיים, לכן הם בהחלט רוצים לעזור לנו הלקוחות להוציא החוצה את האור הפנימי שלנו ולחשוף אותו לעולם, מבלי לעצור בשביל שום דבר או אף אחד- תהיי בטוחה בעצמך ותהני מעצמך.

המותג בהחלט מודע לכך שביטחון עצמי הוא תנאי חיוני למימוש עצמי, לכן למעשה נוצרה סדרת את ה-Clear & Defend +, כדי שנוכל להיפרד מסימנים על העור אחת ולתמיד.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה