יום רביעי, 17 באפריל 2019

בפסח הזה ניפטר ממכת הכינים!


"ויאמר ה' אל משה, אמור אל אהרן, נטה את מטך והך את עפר הארץ והיה לכִנִם כל ארץ מצרים.

ויעשו כן. ויט אהרן את ידו במטהו, ויך את עפר הארץ. ותהי הכִּנָּם באדם ובבהמה. כל עפר הארץ היה כינים בכל ארץ מצרים".מאז ועד היום עברו עשרות שנים ועדיין אנו סובלים מהתופעה האיומה הזו, מי שמכיר אותי יודע שאם יש משהו שאני פשוט חרדה ממנו זה הכינים הללו, בימים עברו כאשר ראיתי את השלט בגני הילדים "הכינה נחמה הגיעה לבקר" הייתי מתחילה להכנס לכוננות מטורפת- הילדים עוברים חיטוי מטורף, סירוק, כל המצעים עוברים הרתחה ומה לא? בחיי טירוף!! על כן תמיד אבל תמיד תמצאו אצלי את התכשירים הטובים ביותר שקיימים בשוק ואם יש משהו שיכול למנוע את התופעה אז עוד יותר טוב.

את "ראש שקט" אני מכירה לא מהיום והשתמשתי לא אחת מדובר למעשה בתרסיס המבוסס על רכיבים פעילים טבעיים המשמיד כינים בצ'יק צ'ק! אז אם דיברנו כי אחת מעשר מכות מצריים היא כינים - בפסח הזה נטפל בהן אחת ולתמיד בזכות "ראש שקט" של חברת פלוריש הישראלית! 

"ראש שקט" נחקר ונוסה בהצלחה רבה בניסויים קלינים ובמעבדות ברחבי העולם, והוכח כמשמיד את הכינים במהירות, מבלי לגרום לנזק לשיער וכבעל פעילות מתמשכת לאחר הטיפול! 

תרסיס "ראש שקט" מבוסס על חומרים טבעיים, המוכרים בפעילותם האפקטיביות בטיפול בכינים, מבלי לגרום תופעות לוואי וללא פראבנים. "ראש שקט" מותיר את השיער לאחר השימוש רך וקל לסירוק. הטיפול ב"ראש שקט" פשוט: רססו על שיער יבש, המתינו כ 15 דקות וחפפו בשמפו הרגיל. לאחר מכן סרקו את השיער לכל אורכו. 


ראש שקט מיועד לבני שנתיים ומעלה, לשימוש חיצוני בלבד. 


תרסיס "ראש שקט" הינו אביזר רפואי, מיוצר ברשיון משרד הבריאות על ידי פלוריש - חברת תרופות ישראלית. 

ניתן לרכישה בבתי המרקחת הנבחרים ובפארמים, במחיר של 59.90 ש"ח לאריזת 60 מ"ל. 

מוצרי פלוריש, בעלי כשרות העדה החרדית ירושלים ומיוצרים לפי תקני איכות מחמירים וסטנדרט של חברת תרופות. 

אחסנה במקום קר ויבש. פרטים נוספים - www.floris.co.il או בקו יעוץ והדרכה 1-800-336636. 

אין הכתוב מהווה המלצה רפואית 

אין תגובות:

פרסום תגובה