יום רביעי, 21 באוגוסט 2019

''יקב 1848'' משיק יין איכות חדש : דור 2 רוזה - 2018
''יקב 1848'' משיק יין איכות חדש : 
דור 2 רוזה - 2018 

''יקב 1848'' משיק יין איכות חדש – ''דור 2 רוזה – 2018''אחד הרגעים היפים ביממה שאני אוהבת זה שהילדים ישנים, הבית מסודר ומדוגם ואני והזוגי יוצאים לשאוף אוויר נקי בגינה עם כוס יין איכותי , לעיתים נשנושים/מזטים ומשוחחים על היום שעבר, זה עבורי פסק הזמן שאנו זקוקים לו יותר מכל דבר אחר.

אמש כאשר הגיע משלוח עם בקבוק יין של יקב 1848 ידעתי מיד שיהיה ערב שמח, כיפי וטעים, הכנתי מספר מטעמים קלילים, קיררנו היטב את היין , תיקתקתי את הבית ואת הבנים למיטות ופינינו לעצמנו ערב רומנטי קסום, קצת נרות והפך לערב מושלם!

היין טעים במיוחד, בעל חמצמצות עדינה עם סיומת ארומטית, פירותית ומרעננת - מתקתקות לצד חמיצות יצרו ארומה נפלאה.

צבע היין ''דור 2 רוזה -2018'' ורוד סלמון בהיר עם הבזקים בגווני אפרסק באף רמזים של אשכולית אדומה, אפרסק, דובדבן בהיר- הגוון המיוחד של היין מתקבל משהייה קצרה עם קליפות הענבים. 


המחיר – 60 ש''ח. 

הרכב זנים: 75% גרנאש / מלבק 15% / ברברה 10% 

על הכרם: 

הענבים מגיעים מכרמים הנטועים למרגלות הר תבור בגליל. יבולים מוגבלים ומשטר מים מבוקר תורמים לקבלת ענבים איכותיים וארומטיים. כורמים מנוסים ומעקב אגרונומי רצוף אחרי התקדמות הגפן מאפשרים לבצור כל חלקה בשיאה. 

על עשיית היין של ''יקב 1848'': 

הענבים שהגיעו ליקב בשעות הבוקר המוקדמות והקרירות הועברו מה"crusher" ישירות אל מיכלי נירוסטה מקוררים. לאחר השריית המיץ במשך כחמש שעות על קליפות הענבים, במהלכה התירוש קיבל את הגוון הוורדרד, הופרד המיץ הטרי והותסס במכלי נירוסטה בטמפרטורה קרה של 12-14 מע"צ על מנת לשמר את טעמי הפרי המרעננים.


אין תגובות:

פרסום תגובה