יום ראשון, 26 בינואר 2020

"תבואות" משיקה סדרה של מחיות פרי (סמוזי) 100% אורגניות וטעימות, ללא כל תוספות, ב- 4 טעמים נהדרים!"תבואות" משיקה סדרה של מחיות פרי (סמוזי) 100% אורגניות וטעימות, ללא כל תוספות, ב- 4 טעמים נהדרים!


מודה לא אחת ילדי טוענים שאני אמא מעצבנת, כזו שלא מרשה יותר מידי ממתקים וחטיפים. בכלל דוגלת בהפחתה בדברי מתיקה, סוכרים ומלחים, כי אם אני הצלחתי לעשות שינוי באורח החיים שלי מניחה שגם הילדים יכולים, לא מונעת מהם לגמרי אולם מפחיתה עד כמה שניתן.

אחד הנשנושים שאני מאוד אוהבת שהם אוכלים זה פירות חתוכים, תמיד תמצאו אצלינו במקרר קופסא של ירקות חתוכים ושל  פירות חתוכים, כך שכאשר קיבלתי להתנסות את המשלוח הטעים של תבואות ידעתי שנסיך הבית בן השמונה יהיה מאוד מרוצה.

חברת "תבואות", המתמחה במוצרי מזון אורגניים וטבעיים, משיקה סדרה של מחיות פרי (סמוזי) העשויות מ-100% פירות אורגניים, ב- 4 טעמי פירות טעימים טעימים. המחיות, המיוצרות באיטליה, עשויות אך ורק מפירות טבעיים אורגניים, שאינם מהונדסים גנטית וללא כל תוספות של חומרים משמרים, סוכר או חומרים מלאכותיים.

שילובי הטעמים מאוד טעימים (אפילו אנחנו טעמנו), לא מתוקים מידי - בהחלט נשנוש מפנק, טעים ומיוחד לכל שעות היממה.

הסדרה מוצעת ב-4 טעמים נהדרים ונוחים לזיהוי:
· תפוח עץ ואגס – תפוח עץ 60%, אגס 40% - פקק ירוק
· תפוח עץ, אפרסק ומנגו – תפוח עץ 70%, אפרסק 20%, מנגו 10% - פקק כתום
· תפוח עץ ובננה – תפוח עץ 80%, בננה 20% - פקק צהוב
· תפוח עץ, תות ובננה – תפוח עץ 75%, תות 15%, בננה 10% - פקק אדום

האריזה האישית והנוחה מאפשרת לצרוך פרי בזמינות ובנוחות, בכל מקום. לאריזה פקק בטיחותי הנסגר בהברגה ומאפשר סגירה חוזרת. יש לאחסן במקום קריר ואחרי הפתיחה, יש לאחסן במקרר. יש לצרוך עד יומיים לאחר הפתיחה.

כשר פרווה באישור הרבנות הראשית לישראל, ובהשגחת הרב י.בלינוב, איטליה.

מחיר: 4.90 ש"ח לאריזה במשקל 100 גרם.להשיג ברשתות השיווק, בתי הטבע ובחנויות מובחרות ברחבי הארץ.

לפרטים: www.tvuot.co.il

אין תגובות:

פרסום תגובה