יום שני, 4 בדצמבר 2017

לראשונה ברשת דומינו'ס בישראל: פיצה ללא גלוטןדומינו'ס פיצה מרחיבה את התפריט עם בשורה חדשה: 

לראשונה ברשת דומינו'ס בישראל: פיצה ללא גלוטן 
לפני כשנה עברתי גמילה מגלוטן, כן, כאחת שכל חייה סבבו סביב גלוטן זו הייתה משימה שנראית כמעט כבלתי אפשרית ואכן למרות הציפיות הנמוכות שהיו לי מעצמי צלחתי את המשימה בגבורה.

כן, היו ימים מאוד קשים, היו ימים בהם ראיתי את סובבי אוכלים בדיוק את הדברים אותם אני מאוד אוהבת וכעבור חצי שנה נשברתי, זה היום יום לא פשוט שכלל מצב רוח מאוד ירוד והסתיים לו בירידה על מגש של פיצה- בצקית, טעימה, חמימה, מלאת תוספות והכי חשוב מנחמת.

אם להודות באמת, פיצה זו אחת החולשות העיקריות שלי ונראה שכאילו והעולם לא מבין זאת, יש מידי יום עוד ועוד תחליפים בשוק לגלוטן ואילו פיצה זה עדיין בגדר קשה להשגה, נכון, יש כבר מספר מצומצם של פיצריות שהרימו את הכפפה והשיקו פיצה נטולת גלוטן אך אם להודות באמת הן לא באמת טעימות.

אז לאחר מספר חודשים בהם חזרתי בענק לגלוטן (וגם למשקל) הבנתי שלגוף שלי יותר טוב ובריא להיות נקי מגלוטן ולפני כחודש חזרתי לסורי ונגמלתי מגלוטן- הבטן הנפוחה ירדה, המשקל מתחיל שוב לרדת, הבחילות והצרבות פסקו- והתשוקה לפיצה? זהו! שכאן יש בפי בשורה והיא טעימה.

לאחרונה רשת דומינוס משיקה בישראל- פיצה ללא גלוטן אשר תוצע בגודל משפחתי בלבד, ותהווה גם אופציה למזמיני הפיצה הטבעונית, בעבור הבוחרים להימנע גם מגלוטן ומלקטוז יחדיו

בשיתוף עם חברת Green-Lite, העומדת בתקן האיכות GMP לסביבה ללא גלוטן, דומינו׳ס פיתחה בצק ייחודי המרכיב בין היתר עמילן טפיוקה, עמילן תירס וקמח סויה

חשוב מאוד לציין כי הפיצה ללא גלוטן מיוצרת בכלים נפרדים אך נאפית בתנור משותף ובסביבת עבודה הכוללת גלוטן ולכן עלולה להכיל שאריות ועקבות של גלוטן
מחיר הפיצה ללא גלוטן יעמוד על 74.9 ₪. לרגל ההשקה תציע דומינו'ס פיצה מבצע השקה: מחיר משפחתית דומינו'ס ללא גלוטן + 2 תוספות יהיה 74.9 ₪ בעוד מחיר 2 משפחתיות ללא גלוטן + 2 תוספות יעמוד על 110.9 ₪לסיכום הארוחה הקטנים וגם הגדולים הכריזו שהיא בהחלט פיצה מצויינת, כן, אם להודות באמת הקטנים עדיין מעדיפים את הפיצה הרגילה אך בנותיי הבוגרות והזוגי בהחלט אהבו בדיוק כמוני כך שמהיום זו הולכת להיות פיצת הבית .

אין תגובות:

פרסום תגובה