יום שבת, 10 בספטמבר 2016

"הנסיך הקטן" מציגה את להיטי החג!

"הנסיך הקטן" מציגה את להיטי החג!
צעצועים ומשחקים בתערוכת הצעצועים החדשה

עוד תערוכה שיצאתי לסקר במיוחד עבורכם קוראי הנאמנים הינה של המותג המוביל "הנסיך הקטן" אשר מציג את להיטי החג.

בין החידושים הבולטים שמציגה חברת "הנסיך הקטן" לקראת החג:
צעצועים אלקטרוניים של סמי הכבאי- האהבה הגדולה של הזעטוט בן הארבע וחצי הינה סמי הכבאי- סדרת טלוויזיה מצליחה לילדים, אשר מעלה תובנות ומדברת על הסכנה הטמונה באש ובסכנות נוספות.  בין המוצרים החדשים בסדרה:
מגדלור אלקטרוני - הכולל מחשב להפעלת אזעקה ואורות חירום, זרקור, מגלשה, פתח סודי לאחסון, דמותו של מייק ומגוון אביזרים נלווים. כמו כן, ניתן למצוא את היופיטר על שלט וטרקטורון על שלט בהם קיימת שליטה מלאה בכיוון הנסיעה (קדימה, אחורה, ימינה, שמאלה) וכוללים נסיעת טורבו עם אורות מהבהבים. מחיר לצרכן: 289.90 ₪
הסירה טיטאן - אשר שטה במים ובעלת שליטה מלאה בכיוון השיוט. היא משפריצה מים בלחיצת כפתור ובאמצעות המשאבה הייחודית היא שואבת ממקור המים בה הסירה נמצאת, כגון: אמבט, בריכה, אגם וכו'. כמו כן, היא כוללת אורות מהבהבים ואת דמותו של סמי הכבאי כמובן! מחיר לצרכן: 369.90 ₪.
הידרה- רכב אמפיבי על שלט - רכב אמפיבי מיועד למשחק ביבשה ובמים! קיימת אפשרות נסיעה במים באמצעות הגלגלים. כמו כן, ישנה שליטה מלאה בכיוונים, נסיעת טורבו ואפשרות להשפריץ מים בלחיצת כפתור באמצעות מיכל פנימי. דמותו של סמי הכבאי כלולה בפנים. מחיר לצרכן: החל מ 269.90 ₪.מותג חדש -  Little live pets - צעצועי חיות המדמות חיות אמתיות: קופצות/רצות/שוחות במים/ משמיעות קולות.. דרך נפלאה להתחבר ולהכיר את החיות ולהרגיש כאילו מגדלים אותן ממש.
החיות בסדרה - צב, אשר הולך ביבשה ושוחה במים, ממש כמו צב אמיתי!  צפרדע, אשר מקפצת ביבשה ושוחה במים ועכבר אשר רץ ומשמיע קולות כמו עכבר אמתי. ניתן לרכוש  את הצפרדע, הצב והעכבר במארז נפרד או בערכה שכוללת אקווריום/ בית.
מחיר לצרכן: החל מ 119.90 ₪.

מותג חדש -  Blo Pens - סדרת עטי נשיפה-  סדרה מדליקה של עטי נשיפה בצבעים מדליקים עם שבלונות מיוחדות ובמגוון ציורים ודמויות שילדים אוהבים. מארזי עטי הנשיפה שונים ומגוונים בדמויות של נסיכות, פרוזן, חיות ועוד.
מארז של פרוזן מכיל 3 עטי נשיפה בצבעים: תכלת, סגול וורוד.
מארז הנסיכות מכיל 3 עטי נשיפה בצבעים: תכלת, ורוד וצהוב.
המארז הבסיסי, מגיע עם שבלונות של חיות ומכיל 3 עטי נשיפה. ניתן לרכוש גם מארז  של ארבעה עטי נשיפה ולקבלם בצבעים: תכלת, צהוב, ירוק ואדום או מארז של חמישה המגיעים בצבעים זוהרים: תכלת, אדום, צהוב, ירוק וכתום. מחיר לצרכן: החל מ 29.90 ₪ 


כלי כתיבה חדשים בסדרת "סנטוס" – כלי כתיבה ריחניים. משלבים טכנולוגיות חדשניות של ריח ואיכות מוצר גבוהה. הטושים הינם עמידים, אינם נשברים ולא מתייבשים בקלות, ולכן ניתן להשאיר אותם פתוחים ללא פקק במשך שבוע שלם.
בין המוצרים החדשים בסדרה:
עטי ג'ל זוהרים וריחניים, עפרונות צבעוניים וריחניים, טושים דקים ריחניים-
טושים בריח פירות- טושים רחיצים איכותיים במיוחד
טושים בריח סוכריות- טושים רחיצים איכותיים במיוחד, במגוון ניחוחות מדהימים של סוכריות.  
צבעים עבים ומסתובבים לגיל הרך- צבעים עבים במיוחד, המותאמים לאחיזה נוחה לידיים קטנטנות שרק לומדות לצייר.  הצבעים עמידים במיוחד ולא נשברים גם אם לוחצים עליהם חזק.  מגיע באריזה בודדת. מחיר לצרכן: החל מ-11.90 ₪.

מותג חדש- צ'אק- מגוון רכבים רכים בצבעים וסוגים שונים המותאמים לגיל הרך. ניתן לשחק בבית, בחוץ ואפילו בחול. הסדרה מיועדת לגילאי שנה ומעלה ומאפשרת לקטנטנים גם לשחק וגם ללמוד ולהכיר את סוגי הרכבים השונים תוך כדי משחק בהם. הרכבים מגיעים בצבעים עזים ויפים ובעלי פנים עם הבעות שונות, משעשעות ואנושיות. כל הרכבים במגוון רכים ועמידים ומותאמים לשלבים הראשונים של הלמידה. קיימים מספר דגמים לצ'אק:
רכב רך וגדול, רכב רך בינוני,  מגוון רכבים רכים במארזים של חמשיה ובבודדים.
מחיר לצרכן: החל מ24.90 ₪. עוד מבחר משחקים מוכרים יותר ומוכרים פחות שנמצא על המדפים:


 לבירור נקודות מכירה: "הנסיך הקטן" – 08-9426633. www.littleprince.co.il


חברת "הנסיך הקטן", היא בית איכותי למותגים מובילים. החברה מתמחה בייבוא מוצרי תינוקות איכותיים, כלי כתיבה וצעצועים, ביניהם: טומי טיפי, סמי הכבאי, טבע תום ואחרים.

אין תגובות:

פרסום תגובה