יום שבת, 10 בספטמבר 2016

לחמניות ברמן אקטיבלחמניות ברמן אקטיב


שנת הלימודים כבר החלה ועימה ההתלבטות כל בוקר מחדש מה להכין לילדודס ארוחת בוקר, אין ספק שהרבה מוטל על הכף, בכל זאת ארוחת בוקר הידועה כארוחה החשובה של היום ועל כן צריכה להיות מזינה ובריאה אך אם זאת חייבת להיות טעימה אחרת היא תחזור בשלמותה הביתה בסוף יום הלמודים.

השבוע הגיע משלוח של לחמניות אקטיב- לחמניות מ-100% קמח חיטה מלא בתוספת סיבים תזונתיים פרה- ביוטיים, התורמים להתרבותם של "חיידקים טובים" בגוף האדם, בתחילה חשבתי לתומי כי את הלחמניות הללו יאכלו רק הבנות הבוגרות ואנו המבוגרים אך עד מהרה הבנתי כי גם הקטנים די התחברו לטעמים.


מדובר בלחמניות מ-100% קמח חיטה מלא, הנטחן מן הגרעין בשלמותו. הלחמניות אוחזות בתו "אפשרי בריא" של משרד הבריאות ומכילות תוספת ייחודית: סיבים פרה- ביוטיים, המהווים מצע חיוני להתפתחות חיידקים טובים פרו- ביוטיים, התורמים רבות לתהליך עיכול טוב יותר, לבריאות המעי הגס ולהרגשה כללית טובה יותר.

הלחמניות רכות מאוד, מכילות כמות מאוזנת של נתרן ואינן מכילות כלל תוספת שומן. לחמנייה היא אחת התצורות האהובות על ילדים לכריך לבית הספר, ולחמניות ברמן אקטיב הן דרך נפלאה להעביר את הילדים לצריכה של קמח מלא, לגוון את ארוחת העשר וליהנות מהערכים התזונתיים של דגנים מלאים וסיבים פרה-ביוטיים

ללחמניות ברמן אקטיב יתרונות רבים:
עשויות מ 100% קמח חיטה מלא הנטחן מן הגרעין בשלמותו
בעלות מרקם חלק האהוב על ילדים
מכילות כ- 2 גרם סיבים תזונתיים מסיסים (פרה ביוטיים) בלחמנייה (כ- 75 גרם) 
עומדות בדרישות משרד הבריאות ללחמים- תקן "אפשרי בריא" 
(לפחות 80% קמח מלא, מקסימום 400 מ"ג נתרן ומקסימום- 250 קלוריות ב- 100 גרם מוצר)
הכמות הכוללת של הסיבים התזונתיים בלחמניה הינה 7.1 גרם ב- 75 גרם מוצר, המהווים כ- 28.4% מהתצרוכת היומית המספקת לילדים בגילאי 4-8 וכ- 27.3% לבנות בגילאי 9-18, כ- 23% לבנים בגילאי 9-13 וכ- 18.6% מהתצרוכת היומית המספקת לבנים בגילאי 14-18

סדרת ברמן אקטיב מתכתבת עם המגמות העולמיות בתחום המזון של ייצור מוצרי מזון, המספקים לא רק תזונה מאוזנת ונכונה יותר לגוף, אלא גם תזונה פונקציונאלית. לא רק שיפור ערכים תזונתיים כגון הפחתת שומן, נתרן, קלוריות וכד', אלא הוספת רכיבים פונקציונאליים, המסייעים לתהליך עיכול תקין, הרגשה כללית טובה יותר ואף סיוע במניעת מחלות בטווח הארוך. 

אודות ברמן:

מאפיית ברמן היא המאפיה הירושלמית הוותיקה אשר הוקמה בשנת 1875 והינה בין המאפיות הגדולות בארץ. המאפייה מתמחה בייצור מגוון רחב של לחמים ומאפים תחת מותגים שונים, אותם היא מוכרת ב- 3 חנויות הקונדיטוריה שלה ובכל רשתות השיווק והמרכולים ברחבי הארץ. לחברה מגוון מותגים שונים ביניהם ברמן, ודש, ליבו ומותג הפרימיום "לחם הארץ".

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה