יום רביעי, 4 בינואר 2023

רשת Trek Market "טרק מרקט" לטיולים ומחנאות משיקה שני מותגים בינלאומיים חדשים

בחודש הבא נסיכת הבית יוצאת לעבר הטיול הגדול של חייה, טסה לדרום אמריקה למספר חודשים (אני מדחיקה ומדחיקה אחרת תמצאו כאן רק דמעות). בימים אלו אנו  אט אט אנו מתחילות להתארגן- החיסונים נעשו, כלל הסידורים בוצעו והתחלנו את מסע הקניות לעבר כלל הציוד לו היא זקוקה. 

השבוע בתזמון די מושלם הוזמנתי לאירוע השקת חנות Trek Market החדשה במתחם עמי דן דאון השוכן בפתח תקווה. Trek Market "טרק מרקט" היא רשת ייחודית, שמטרתה להעניק ללקוחותיה חווית קנייה מרעננת וחדשנית לצד חווית מחיר משתלמת. החנויות המרווחות ממוקמות במרכזי קניות מובילים, ומעוצבות בהתאם למודל אחיד, נגיש ומאוד ידידותי, המעניק לצרכן חווית קניה בינלאומית. לרשת מונה כיום כשישה סניפים ברחבי הארץ, בינהם: כפר סבא (קניון כפר סבא הירוקה), מודיעין, פתח תקווה (דן טאון), עין המפרץ, אילת על הטיילת, צומת צמח והיד בהחלט עוד נטויה. 
כאמור הוזמנתי לאירוע השקת הסניף החדש במתחם עמי דן טאון בפתח תקווה, החנות נפתחה בהשקעה של כ-2 מיליון שקלים. הסניף מרווח מאוד ומשתרע על שטח של כ-200 מ"ר, מעוצב בהתאם לקונספט עיצובי אחיד המאפיין את כלל חנויות הרשת, עיצוב נגיש, ידידותי ויפיפיה המעניק לנו הצרכנים חווית קניה בינלאומית ובמחירים ללא תחרות. הסניף בעל תקרה גבוהה, קירות שחורים ואלמנטים עיצוביים ייחודיים עם ניחוחות של חו"ל.

בהשקה החגיגית הוצגו בפנינו שני מותגים בינלאומיים חדשים שהרשת משיקה: מותג מוביל בעל מודעות אקולוגית, ומותג שחרט על דיגלו מחיר הוגן לצרכן.


המותגים החדשים: Trespass, המתמחה בייצור ביגוד מטיילים והנעלה, ומציעה מוצרים איכותיים, פרקטיים ואופנתיים במחיר שווה לכל נפש; Thermowave, בגדים תרמיים דקים מאוד – וחמים מאוד, עשויים מחומרים חדשניים בטכנולוגיה מתקדמת, תוך ההקפדה על ערכי הקיימות האקולוגיים * שבתאי קמחי, מנכ"ל ומייסד הרשת: "קטגוריה זו נמצאת בצמיחה וקהל הלקוחות מחפש פריטי לבוש מתוחכמים, המיוצרים תוך ההקפדה על ההגנה על איכות הסביבה;

Trespass- חברה בריטית בינלאומית נודעת לביגוד מטיילים וציוד, המציעה איכות בלתי מתפשרת במחירים נוחים. לחברה מאות סניפים בכל רחבי אירופה.

Trespass מתמחה בייצור ביגוד מטיילים והנעלה, ומציעה מוצרים איכותיים, פרקטיים ואופנתיים במחיר שווה לכל נפש. פריטי הלבוש המיוצרים על ידי החברה נהנים הן מגזרות אופנתיות והן מאיכויות טכניות מעולות, ולכן מתאימים לשימוש במגוון פעילויות: לעבודה, לטיולים וליום יום.

בין המוצרים המובילים של Trespass שיימכרו ברשת - מעילים לגברים ונשים, ביגוד סקי, נעלי הרים, מכנסי מטיילים, אקססוריז כמו כובעים כפפות וצעיפים, תרמילים למוצ'ילרים ותרמילים לשימוש יומיומי, חולצות מנדפות ועוד.

הקולקציה פונה לקהל רחב ומגוון בשל תפיסת התמחור האטרקטיבית שלה והגזרות האופנתיות מאוד שהיא מציעה. מוצריה יכולים לשמש כביגוד יום יומי נוח ופרקטי, לעבודה או חופשה, ולא רק למטיילים או לחופשות סקי.

הסכם שיתוף הפעולה שנחתם בין טרק מרקט ל- Trespassכולל גם התייחסות לעלויות השינוע וההפצה, כך שיתאפשר לשמור על רמת מחירים נוחה גם בישראל.

הסכם שיתוף הפעולה שנחתם בין טרק מרקט ל- Trespass כולל גם התייחסות לעלויות השינוע וההפצה, כך שיתאפשר לשמור על רמת מחירים נוחה גם בישראל.

בהתאם לאסטרטגיית המחירים של טרק מרקט, המחירים בישראל יהיו זהים ואף נמוכים מאלה של מוצרי החברה באמזון! בטרק מרקט, מבינים שהצרכן הישראלי צמא לחוויית קניה, למוצרים ולמחירים כמו אלה שהוא נתקל בהם בחו"ל, ולכן בוחרים בקפידה מותגים, שיאפשרו לצרכן לקנות גם בישראל במחירים סבירים.

דוגמאות למחירים לצרכן:
מעילים אופנתיים – 150 ₪ - 400 ₪ למעילים הטכניים ביותר.
חולצות קיץ מנדפות אופנתיות - 40 ₪ – 90 ₪ בלבד.

Trek Market "טרק מרקט" מתכננת להרחיב את היצע פריטי הלבוש והאביזרים של Trespass בחנויות הרשת, ובהמשך אף לפתוח חנויות מותג עצמאיות של Trespass בדומה לקיים בעולם.

Thermowave – מותג יוקרה אירופי, חברה עם מסורת בת 92 שנה לייצור אקולוגי של בגדים תרמיים ברמה עילית מצמר מרינו אוסטרלי וניו-זילנדי.

הבגדים המעולים שמייצרת Thermowave הם בגדים תרמיים דקים מאוד – וחמים מאוד. הודות לחומרים המיוחדים והחדשניים בהם משתמשת החברה, כמו צמר המרינו ותרכובותיו השונות, הבגדים אינם מסורבלים ואינם גורמים להזעה ויחד עם זאת מחממים מאוד. לכן, למרות שבמקורם הבגדים מיועדים למקצוענים, הם מתאימים גם לשימוש יומיומי, לעבודה, לשופינג, לצבא וכד'.

דוגמאות למחירים לצרכן:
ביגוד טרמי סינטטי כגון חולצה או מכנס במחירים החל מ-139 ₪ .
ביגוד טרמי מצמר מרינו כמו חולצות ומכנסים במחירים החל מ-269 ₪ .

הקיימות מצויה בליבת פעילות החברה. ב-Thermowave, מבינים את החשיבות של שימור כדור הארץ עבור הדורות הבאים. לכן, החברה מבטיחה שכל תהליך המשמש ליצירת העיצובים החדשניים שלה מבוצע בהתאם לתקני הקיימות הגבוהים ביותר.

למרות הטכנולוגיה המתקדמת, החומרים המשובחים וההקפדה על הקיימות המושקעים בכל בגד – מחירי הפריטים מתוצרת Thermowave מתחילים ב- 139 ₪ בלבד!

Thermowave מייצרת ביגוד תרמי ברמה עילית ומעידה על עצמה כי היא לא מאמינה בעמידה בציפיות, היא מאמינה בלהתעלות עליהן. החברה מחדשת את מוצריה באופן עקבי כדי לעמוד גם בתנאים הקיצוניים ביותר. שכבות הבסיס של צמר המרינו, שמקורו באוסטרליה וניו זילנד בלבד, בו משתמשת החברה לייצור פריטי הלבוש שלה, שימשו למגוון פעילויות מדהים, מצלילה בים עמוק ועד למשימות בחלל.

.Thermowave היא חברה משפחתית שנוסדה בשנת 1928, בעלת תודעה אקולוגית מפותחת, המקפידה על ערכי קיימות בכל שלבי התכנון והייצור של מוצריה. החברה מגדירה את יעדיה כך: "ליצור לבוש אולטימטיבי, מודע לסביבה, לפעילות מחוץ לבית, לכל עונה."
Trek Market "טרק מרקט" היא רשת ייחודית, שמטרתה להעניק ללקוחותיה חווית קנייה מרעננת וחדשנית לצד חווית מחיר משתלמת. החנויות המרווחות של ממוקמות במרכזי קניות מובילים, ומעוצבות בהתאם למודל אחיד, נגיש ומאוד ידידותי, המעניק לצרכן חווית קניה בינלאומית.ניתן להשיג בסניפי Trek Market "טרק מרקט" ברחבי הארץ: בכפר סבא (קניון כפר סבא הירוקה), מודיעין, פתח תקווה (דן טאון), עין המפרץ, אילת על הטיילת, צומת צמח.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה