יום חמישי, 29 במרץ 2018

הבית לובש פנים חדשות


מי שמכיר אותי יודע שאני מאוד אוהבת בתים מעוצבים ואם להודות באמת חולמת על היום בו ילדיי יגדלו ואוכל לעצב את הבית בדיוק כמו שאני אוהבת מבלי שאף אחד יגע/יזיז/ישנה.

לאחרונה יצא לי להכיר זוג מקסים אייל כהן וברוך אריאל כדיר אשר מנהלים את COHEN'S – THE ART OF DESIGN - הזוג בעלי ניסיון רב שנים בעיצוב בתים פרטיים, משרדים, חנויות, מבני תעשיה, בתי מלון,בניינים וכן פרויקטים מיוחדים. 

היתרון המרכזי המלווה את הסטודיו הינו עבודת התחקיר המעמיקה הנעשית עם הלקוח על מנת ללמוד ולהכיר את צרכיו הייחודיים ואופי חייו וזאת מבלי לוותר על אסתטיות ועיצוב אומנותי ויוקרתי, אייל וברוך הינם אומנים שמכניסים ויוצרים "פיסים" ייחודים לכל חלל ולכל פרוייקט. 

כל חלל מקבל את מלוא תשומת הלב ב - 100%. "עושים הכל או לא עושים בכלל", זה משפט אשר תשמעו מפיהם המון. מבחינתם עיצוב הוא עיצוב רק אם עושים עד הפרט הקטן ביותר בכדי לשמור על הפונקציונליות וליצוק לתוכו עיצוב חדשני, אומנותי ויוקרתי. 

קיים צוות מקצועי המעניק ליווי צמוד לאורך כל התהליך הכולל הכנת תכניות אדריכליות, בחירת חומרי בניה, הכנת תכניות חשמל עם מהנדס חשמל, שרטטת ומנהל משרד. בנוסף, המשרד מעסיק קבלן חיצוני בעל צוות מיומן שעובד בתאום מלא עם הנחיות המשרד ובכך עומדים בלוח הזמנים שנקבע מראש לשביעות רצון הלקוח. 

אייל וברוך פיתחו המצאה של קירות בפטנט ייחודי ואומנותי לקירות דקורטיביים מפעימים אשר יוצרים אשליה מדהימה של מרחב עושר אומנות ויוקרה, לקירות אלה מצטרפים מיטב אנשי המקצוע לביצוע והשמה בשטח ללא לכלוך. מעורבותו המלאה של צוות המשרד בכל שלבי הפרויקט מאפשרת ללקוח להיות שותף פעיל בבחירות העיצוביות וכן ליהנות מחוויית עיצוב מעשירה, אך מעל לכל מנטרלת דאגות מיותרות. 

מעבר לעיצוב העכשווי, הנ"ל דואגים לבחור חומרים בעלי איכות גבוהה המבטיחים הנאה צרופה של עיצוב ואיכות לאורך שנים, כולל חומרים ירוקים הידידותיים לסביבה. 

המוניטין המקצועי של אייל וברוך נבנה בעיקר בזכות האמינות, היחס האישי והפתרונות היצירתיים בכל פרויקט לגופו ובשל כך זוכים לעבוד עם לקוחות פרטיים ועסקיים מכל רחבי הארץ, בפרויקטים מאתגרים ומגוונים. 


השאיפה של הצמד כמעצבים ליצור חללים בעלי אופי וייחודיות תוך שימוש נכון בחומרים ושילוב נכון של צבעים בהתאם לסגנון המבוקש וליצירת אוירה ואנרגיה ייחודית לכל חלל. מעבר ליופי חשוב שבחירת החומרים תעשה ממקום פרקטי ובראיה קדימה איך ייראו הדברים גם בעתיד ולא רק שיפה וטוב לנו עכשיו.
מעבר לכך  מומחים בתכנון תקציב הלקוח, מעדיפים לעשות חלל אחד מושלם מאשר כמה חללים שהינם עומדים בסטנדרט שלהם כאומנים. 

איך ניתן להפוך כל בית קטן או פשוט לבית בוטיק ייחודי ויוקרתי ? קבלו חמישה טיפים : 
• צבע 
• טקסטיל 
• קיר דקורטיבי 
• תאורה נכונה 
• ריהוט • בכל סגנון עיצובי יש חומרים, צבעים, וגוונים שמאפיינים אותו. שיודעים להעביר את התחושה שאכן זה נכון בחלל ומתחבר לשאר המכלול הקיים. 

• ואיך אפשר בלי אווירה ??? אווירה ניתן ליצור בצבע שיודע לאגד ולחבר את כל האלמנטים הנמצאים בחלל, רצפה קירות וריהוט. לא עוד לבן ופשוט! 

• תאורה - תאורה יוצרת אווירה, תחושה של עומקים בחלל, הבלטות ומדגישה נישות פנימיות בבית. תאורה גם חושפת מרקמים ואפקטים בצבע. 


כל חומר מאוד דומיננטי לשל עצמו, אך שילוב נכון ובמינון הנכון יידע לתת ולהעביר את האופי והתחושה הרצויה בחלל. 

בעיצוב חשוב שנכתב עם אלמנטים בחלל, שדברים ישלימו אחד את השני. 
• התכתבות בצבע בגוון/בחומר/ובצורה. 
• התכתבות יוצרת איזון, יוצרת הרמוניה וזרימה של אנרגיה בחלל. 
• כשאין תחושת אנרגיה והרמוניה. הבית או אותו חלל נראה קר ומונכר. 


מתי עושים קיר דקורטיבי??? 
• מה המשמעות של קיר דקורטיבי? 
• איך נדע איזה קיר לעשות בחלל? 

כדאי שבחלל ציבורי יהיו שני קירות שידעו להתכתב אחד עם השני אחד דומיננטי והשני שמשלים אותו. בסגנון או במרקם, אך שלא יתחרה בו. 


בחללים מסויימים או קירות, כשאנחנו רוצים ליצור תחושה של ייחודיות אנחנו יוצרים שילוב של חומרים דומיננטים, אך יחד עם זאת שישלימו אותם כמו במקלחת פה. וכמו בקיר טלוויזה מולכם. שיטת 3 האלמנטים יוצרת ייחודיות בחלל וכל חלל מקבל את הסגנון שמתאים לו 

קירות האומן - THE ART OF DESIGN E&B -קירות האומן עשויים מ-MDF . 
חומר אשר יכול לקבל כל סוג ציפוי צבע או טקסטורה. 
- חומר לא פציע. 
- לא מקבל אבק. 
- התקנה נקיה ללא לכלוך או אבק. 
- ניתן להסתיר את חוטי החשמל, ממיר, שנאים בתוך גוף הקיר וכן אין צורך במזנון. 
- יוצא אווירה ואשליה של מרחב. 
- חומרים פרקטיים הניתנים לניקוי בקלות ברמה של סקוץ' ברייט. 
- חומרים הניתנים להסרה בקלות המידה ורוצים לשנות ולרענן. 
- קיר אווירה לכל דבר, המשלב תאורת אווירה בתוכו. 
- כל פלח לפי שיטת 3 או 4 האלמנטים שלנו ומקבל טקסטורה אחרת ומגוון רחב של מרקמים, אשר השילוב של כולם ביחד יוצר הרמוניה ועומק המדגיש את התלת ממדיות. 
- יכול להסתיר ארונות חשמל.
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה