יום שני, 17 בדצמבר 2018

בואו לאתגר את החשיבה והיצירתיות עם קוביות פיקסי

בימי החורף הקרים אנו נוהגים להתקבץ יחדיו בסלון המשפחתי למשחקי חברה וזאת מאחר והילדים פחות ופחות מבלים בחוץ עם חברים ו/או בגינה המשפחתית.

הערב אתגרתי את הילדים יותר מתמיד והתחלנו לשחק במשחק מקסים מבית יצרנית המשחקים הישראלית "גאוני" - שם המשחק הינו : "Pixy Cubes" - זהו משחק המאתגר ומעודד חשיבה חזותית, זיכרון ויצירתיות - משחק המתאים לילדים מגיל 6 ולכל המשפחה -  משחק לא פשוט כלל אך כיפי במיוחד .המשחק כולל קוביות פיקסי צבעוניות שעליהן מוצגים מגוון עיצובים וצורות, קלפי אתגר (משימה) וקלפי עיצוב ומציע שלוש אפשרויות מהנות למשחק:

משחק תחרותי מהיר- המשתתפים צריכים לסדר את הקוביות במהירות לפי הדוגמאות המוצגות בקלפי האתגר. מי שמסדר ראשון- הוא המנצח.משחק תחרותי המשלב זיכרון- על השחקנים לזכור את הדוגמא שבקלף ולהרכיבה מהזיכרון בעזרת הקוביות. מי שסידר ראשון- מנצח!אפשרות שלישית של המשחק מתבצעת באמצעות קלפי העיצוב ומציעה משחק אישי ויצירתי של יצירת תמונות מעוצבות בעזרת הקוביות, לפי הדוגמאות המוצגות בקלפי העיצוב. כל אחד יכול לבחור את הדוגמא שירצה ולעצב תמונה צבעונית. כמו כן, אפשר להשתמש בקוביות לעיצוב תמונות כיד הדימיון.המשחק מכיל 16 קוביות, 13 קלפי אתגר ו-10 קלפי עיצוב. 

מחיר: 99 שקלים .

להשיג בצומת ספרים, סטימצקי, ברשתות ובחנויות הצעצועים.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה