יום שני, 18 באפריל 2016

מסעדג- לארוחה רומנטית מענגתאמש ביקרנו בעיר חיפה היפיפיה, בשעות הערב בעת שקיעת השמש חשקה נפשנו בארוחת דגים איכותית וטעימה, בהחלטה מהירה נפלה ההכרעה נוסעים למסעדת "מסעדג" עליה שמענו רבות, המסעדה שוכנת על שפת הים ונמצאת במקום כבר קרוב ל-40 שנה .

המסעדה מנוהלת על ידי משפחת שטרית ובכך שומרת על המסורת שנמשכת מאז הקים אותה אב המשפחה – מוסא.כל הדגים ופירות הים עולים ברשת הדייגים מספינה ששייכת לבעלים ומשייטת באיזור, כתוצאה מכך אנו הלקוחות זוכים לקבל מגוון טרי ואיכותי שעשויים במקום באהבה רבה מרגע הדיג, דרך ההכנה, הבישול, התיבול וההגשה לצלחת.

מאחר ואנו לא אוכלים פירות ים לא יכולה להמליץ לכם באופן אישי רק יכולה לספר כי רוב הסועדים במקום התמוגגו על המנות בכל מיני צורות הגשה.
פתחנו את הארוחה במבחר סוגי סלטים טריים וטעימים (עשויים במקום כל יום) פרי יצירתו של השף בן המשפחה ארז שיטרית כגון: חומוס ביתי, טחינה, טבולה, גזר, סלק, חמוצים, זיתים, גרגירי חומוס, חצילים מטוגנים ועוד, הסלטים מלווים עם פיתות שום חמות וקריספיות.


כמו כן איקרא עם שפע בצל ודגים מלוחים.

למנות עיקריות הזמנו דג דניס מטוגן, מוגש עם סלט ירוק וציפס:דג לברק, גם הוא מטוגן , מוגש עם סלט ירוק וציפס:
המנות עשירות וגדולות מאוד, כפי שציינתי מעלה ה-כ-ל טרי מאוד וטעים.

קינחנו בבוואריה טעימה שזרקה אותי אי שם לימי ילדותי.האווירה במקום נפלאה, מוזיקת רקע נעימה ונוף הים עם השקיעה- כוס יין לבן וארוחה מפנקת, מה צריך יותר מזה? חוויה מומלצת בחום!


חיפה, פנחס מרגולין 29

טלפון: 048524441


שעות הפעילות
א - ש 12:00 - 23:00

אין תגובות:

פרסום תגובה