יום שישי, 22 באפריל 2016

Gray – הבית החם להופעות חיות


שבוע שעבר יצאנו עם זוג חברים טובים למופע של נדב אבוקסיס במועדון ה-Gray השוכן ביהוד, האמת עד אותו הביקור לא הכרתי את המועדון וממש חבל שכך, המועדון הינו מקום גדול ומרווח מאוד המהווה מקום לבילוי אולטימטיבי שכולל מופע לצד תפריט עשיר ומשובח, בר שתייה מגוון והמון הנאה.


מועדון ה-Gray הוקם ב-2014 במטרה לפתח ולקדם את חווית התרבות באזור .
הגריי מארח את מיטב האומנים והמרצים בישראל תוך שמת דגש על תוכן איכותי, מגוון ותוסס העונה לשביעות רצון קהל המבלים.

כאן נמצא הופעות חיות של כל מה שמעניין בתעשיית המוסיקה הישראלית.
הופעות סטנד אפ של כל מי שאתם מכירים ואוהבים, מופעים לילדים והרצאות אורח מרתקות בנושאים מגוונים.כפי שציינתי מעלה, צפינו במופע המקסים, המצחיק והשנון של נדב אבוקסיס:
איך זה להיות אבא גאה לילדה ראשונה כשאתה כבר בן 40 פלוס? מדוע יש כל כך הרבה בדיקות בהריון, ולמה לעזאזל צריכים את הגברים בבדיקות האלה? חרדות של אב גאה לילדה שרק נולדה, איך זה לקחת ולהחזיר את הילדה לאמא, ולמה זה כל כך דומה לרכב שכור : שריטות, מכות, ומי אשם?

מופע אישי יותר, חושפני יותר, ומצחיק לא פחות.
איך זה להיות חבר ביותר מ-20 קבוצות וואטסאפ, מה קורה כשאחד החברים עוזב את הקבוצה, וכמה זה מלחיץ לדעת מתי הוא "נראה לאחרונה"… איך זה להיות חבר בקבוצת וואטסאפ משפחתית של 30 אנשים, ולמה לא כדאי לצרף את אמא לקבוצה.

הורות, טכנולוגיה, יחסים שבינו לבינו ובינו לבינה, המצב החברתי, המצב הכלכלי, ומה המצב בכלל.
נדב לא שוכח מאיפה הוא בא, וגם במופע החדש הוא מחזיר אותנו לבית ממנו בא…
"אבוקסיס יודע לקחת את החומרים הרגישים והנפיצים ולהפוך אותם למופע סטנדאפ…אבוקסיס מינף את היציאה מהארון אל תוך המופע החדש המבוסס על בדיחות של שורה אחת, אותן הוא יורה בקצב מהיר ומעורר התשאות…


אין לי כלל ספק כי מועדון ה-Gray הולך להיות הבית הבא שלנו למופעים והנאה.

טלפון:03-6565222
פקס:03-6565223
דוא"ל:info@graymusic.co.il
כתוב:תהחרושת 2, יהוד

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה