יום רביעי, 20 באפריל 2016

מרי לו- רוצו לצפותאמש הוזמנתי לצפות במחזמר מרי לו שהציג למעלה מ- 400 פעמים בתל אביב ולאחר מכן הוצג בארצות הברית בפני קהילות יהודיות.

המופע כולו מבוסס על שיריו של צביקה פיק, נכתב על ידי דן אלמגור וסטיבן דקסטר על פי סיפור מאת מירית שם-אור עלה לראשונה במאי 2002 – וזכה להצלחה מסחררת והנה עכשיו הוא חוזר בגרסה מעודכנת , חדשנית, תוססת, צבעונית ומהנה.אני חושבת שאין אחד שלא מכיר את עלילת המחזמר אשר מספרת את סיפור אהבתם של שני צעירים בתחילת שנות השבעים.

מצד אחד גבריאל, קולנוען צעיר וחולמני, המאמין באהבת אמת, ומצד שני, מרים לובוביץ', נערה תוססת, החולמת להיות כוכבת ולכבוש את העולם.השאיפות של מרים לובוביץ', ההופכת למרי לו, לא עולות בקנה אחד עם הרומנטיקה הבלתי מתפשרת של גבריאל, והוא מוצא נחמה אצל אלה, חברתו מילדות - אבל גבריאל אינו שלם.

האם יצליח גבריאל להתגבר על מרי לו?

האם תבין, מרי, שהאהבה האמתית נמצאת דווקא מעבר לדלת?

הצטרפו אל המחזמר המלווה את שני הצעירים במסע הזה אל גילוי האהבה, האכזבה, החלומות וההתפכחות.


המופע סוחף, מהנה וצבעוני, שעתיים של הנאה מטורפת ונוסטלגית עבורינו בעיקר ואני והזוגי שלי גדלנו על כל הלהיטים הגדולים של צביקה פיק שמלווים את המחזמר ביניהם: "מרי לו" "דם חם" "גבריאל" "מסיבת יום שישי" "דיווה" "אהבה בסוף הקיץ" "יד ביד" "לגור איתו" ועוד...


שחקנים: שיר מורנו, אסף הרץ, מאיה בוסקילה, גיא זוארץ, ישראל אטיאס, טום באום, הילה סעדה וגאלה קוגן בליווי רקדנים ותזמורת חייה!

אין תגובות:

פרסום תגובה