יום שלישי, 22 באוגוסט 2017

ישראטויס בסדרת משחקים חדשהישראטויס בסדרת משחקים חדשה

למידה ותרגול מיומניות חברתיות בטבעיות באמצעות חווית המשחקהחופש הגדול ממש עוד רגע ומסתיים לו והחגים נמצאים כבר ממש בפתח , אני לא יודעת מה איתכם אולם אני באופן אישי מאוד אוהבת להתחדש ולחדש, להביא לילדים ולמשפחה מתנות, חלקן אישיות, חלקן לבית אולם על דבר אחד לא מוותרת, כל חג מביאה לילדי המשפחה משחקים וספרים.

גם השנה לא אבוא בידיים ריקות וממש רגע לפני רכישות המתנות יצאתי לתערוכת הצעצועים להכיר מקרוב את כל ההפתעות והחידושים.

חברת ישראטויס משיקה סדרה של משחקים חדשים לתרגול מיומניות חברתיות ולמידה באמצעות חווית המשחק. סדרת המשחקים מאפשרת להשיג מטרות רגשיות, חברתיות ולימודיות תוך שמירה על חוויית המשחק וההנאה של המשתתפים.משחקי רגשות: משחק זכרון, משחק לוטו, משחק התאמה

סדרת משחקים העוסקת ברגשות, מעודדת שיח רגשי בקרב הילדים ומסייעת לנו להבין את עולמם הפנימי. מסייעת לכל משתתף להבין ולגלות את רגשות האחר. המשחק הוא הזדמנות נפלאה לפתח שיחה עם הילדים. במה נפלאה לשיפור ההבעה והתקשורת.

הכרטיסים בנויים משני חלקים. באחד תמונה של רגש ובחלקו השני שם הרגש.

בסדרה 3 משחקים קלאסיים שונים: לוטו, זכרון והתאמה

מפתחים את התפיסה החזותית, מעשירים את השפה, מרחיבים את אוצר המילים הרגשי, ומשפרים את יכולת הבעת הרגשות.

מחיר כל אחד ממשחקי הסדרה: 39.90 ₪

צורות בכמויות- משחק לפיתוח התפיסה החזותית והמרחבית, קורדינאציה ומוטוריקה עדינה
משחילים צורות הנדסיות בצבעים שונים על מעמד פלסטיק איכותי הכולל מספר קנים צבעוניים. הערכה כולל ת 20 כרטיסי דגם ו- 64 צורות הנדסיות בצבעים שונים. הילדים מוזמנים ליצור בהתאמה לדוגמאות על הכרטיסיות או כיד הדמיון . כך הם לומדים כמויות צבעים וצורות, בחוויה נעימה וצבעונית.

המשחק מפתח את התפיסה החזותית והמרחבית ומפתח את המוטוריקה העדינה. מפתח את היכולת של הפיכת תמונה דו מימדית לתל מימדית. מאפשר לימוד מערכת הצירים: קווי אורך וקווי רוחב.

מחיר: 49.90 ₪סדרת פאזלים בערכת מזוודה המותאמת לנשיאה גם מחוץ לבית
פאזל רצפה קלאסי ואיכותי, עם ציורים מקוריים בנושאים חוייתים ולימודיים. כל אחד מחלקי הפאזל עבה ומצופה למינציה . הילדים מוזמנים ללמוד כבר עם הפאזל הראשון שלהם, נושאים מגוונים בינהם: המשפחה שלי, מפת העולם, זהירות בדרכים. 

סדרה נוספת של פאזלים חוויתיים, בערכת מזוודה: בגן המשחקים, חוות החיות, הכבאים, תיבת נח, בגן המשחקים, ארמון הנסיכות.

מחיר 29.90 ₪
להשיג בחנויות וברשתות המשחקים אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה