יום חמישי, 11 בינואר 2018

מתכוננים לחורף עם מוצרי חשמל של זק"ש

שבוע שעבר חזרנו מברלין הקפואה והבנו מהו החורף האמיתי יחד עם זאת גם בארצנו הקטנטונת החורף באופן רשמי כבר כאן, אומנם מעט מתמהמה בדרך אולם בהחלט צריך להצטייד לכבודו, לשם כך יצאתי אמש למחסני זק"ש השוכנים בתל אביב להכיר מקרוב את כל החידושים וההפתעות שממתינות לנו לקראת החורף ולחנוך את הקטלוג העשיר החדש.

בדרכי מעלה למשרדי החברה נשאלתי על ידי בחורה מקסימה: "האם יש לך מוצרי זק"ש?" מיד הנהנתי לחיוב ותהיתי ביני לבינה האם יש מישהו בארצנו שאין לו ולו לפחות מוצר אחד ממותגי החברה.

חברת זק"ש הינה החברה הגדולה והמובילה בשוק מוצרי החשמל הביתיים, כ 50 שנים זק"ש מייבאת ומשווקת מוצרי חשמל איכותיים תוך שימת דגש על התאמה לשוק ולצרכן הישראלי והקפדה על מתן שירות ברמה גבוהה. בשנים האחרונות הרחיבה זק"ש את קו המוצרים ונכנסה לתחום מוצרי הקו הלבן: מקררים,מקפיאים, כיריים גז בילד אין ועוד. כמו כן אנו משווקים פתרונות חשמליים לכל השנה: החל מ 30 סוגי מאווררים לקיץ, כל סוגי תנורי החימום ואמצעים לחימום הבית בחורף וכלה בפתרונות נוחים לבית ולמטבח בכל עונות השנה.אז מהם החידושים לחורף 2018?

לראשונה בישראל- שמיכה חשמליתזק"ש החברה המובילה את שוק מוצרי החשמל הביתיים בארץ מציעה פתרון מושלם לשעות הקרירות שלנו בחודשי החורף לשבת על הספה ולהתכרבל בשמיכה חמימה . 

לראשונה מאושרת לשימוש בישראל, שמיכת חימום חשמלית. 

השמיכה עומדת בסטנדרטים הגבוהים של דרישות הבטיחות ומאושרת לשימוש על ידי מכון התקנים. 

לשמיכה 3 דרגות חום, בעלת מנגנון בטיחות מעולה 'סייפטי' אשר מפסיק את החימום לצמיתות כאשר מזהה חריגה בטמפרטורה. ניתן לכבס את השמיכה 

מידות: 150X110ס"מ

מחיר: 249 ש"ח 


הסדין החשמלי גדול יותר!


מידות חדשות:

יחיד: 80*170 ס"מ , זוגי:150*170ס"מ

זק"ש החברה המובילה את שוק מוצרי החשמל הביתיים בארץ מגדילה את מידות הסדין החשמלי המוכר והנמכר שלה. מעכשיו ניתן להשיג אותו במידה גדולה יותר. לסדין החדש שיטת הידוק למיטה בעזרת גומיות נמתחות ולא קשירה כמו בשיטה הישנה. לסדין מפסק בקרה ו- 3 דרגות חום, והוא נחשב לאחד הבטוחים בעולם, בטיחות הסדין מבוססת על שיטת הביטחון סייפטי והוא ניתן לכביסה ידנית.

מחיר: סדין יחיד- 99 ₪ סדין זוגי- 199 ₪


כרית חשמלית בעוצמה של 100W 
מחממת במיוחד עם מנגנון הבטיחות החכם של זק"ש! 


הכרית יעילה בחימום מקומי למטרות רפואיות ויכולה להקל על כאבי גב וצוואר. יכולה לסייע 

בשיכוך כאבים ראומטים ושיחרור שרירים תפוסים. לכרית 3 דרגות חום בעלת עוצמת חימום של 100 וואט, לעומת W6030W - הקיימים בשוק. הכרית נכבת אוטומטית אחרי 90 דקות (שעה וחצי) למניעת בזבוז חשמל או ולמי שכח לכבות בעצמו. הכרית בעלת מנגנון הבטיחות 'סייפטי' 

והיא ניתנת לכביסה ידנית. 

מחיר: 129 ₪


מפזר חום נתלה - עם מנגנון סייפטי של זק"ש! 

זק"ש החברה המובילה את שוק מוצרי החשמל הביתיים בארץ משדרגת את המפזר חום האהוב עלינו. למפזר החום יש שני יתרונות בולטים: החימום באמצעותו מהיר והחום הוא נעים. המפזר החדש של זק"ש הוא מעוצב ועגול עם אפשרות לתליה. 

נוח להפעלה בעל שתי דרגות חום. 

עוצמה: 200W 

מחיר: 129 ₪


רגע לפני שאסיים חייבת לספר לכם פרט נוסף וחשוב - בכל מוצרי החימום של זק"ש קיים מנגנון "סייפטי"- פטנט רשום - מנגנון הביטחון 'סייפטי' מבוסס על חיישן חכם שמטרתו למנוע התחממות יתר של המוצר או המכשיר. כשהחיישן מזהה התחממות חריגה הוא מכבה מיד את פעולת המוצרים החשמליים: שמיכה, כרית, סדין ומחמם רגליים לצמיתות.


אין תגובות:

פרסום תגובה