יום שבת, 20 בינואר 2018

תעופו על עצמכם - מתחם FLYBOK

שמעתי לא אחת על מנהרת הרוח של FLYBOK , כל פעם שעברנו בסמוך למתקן הנסיך בן ה-11 ביקש להיכנס, כל פעם אמרתי שיום יגיע ונעוף כולנו יחדיו, אז אזרתי אומץ ויצאנו אני, הזוגי והנסיך לעוף על עצמנו אולם מיד עם הגענו למתחם קיבלתי ברכיים קרות והחלטתי שאני אוותר על הרעיון ובמקומי עף לו הנסיך בן ה-11.
בוודאי אתם כמוני ולא מבינים מה זה באמת אומר ואיך בדיוק תצליחו לעוף - מדובר למעשה במנהרת רוח הפועלת בזכות פיתוח הטכנולוגיה המתקדמת בעולם מחברת iFLY העולמית, בעלת הפטנט הייחודי.
תא התעופה במנהרת הרוח הוא בקוטר 4.3 מטר ומתנוסס לגובה 14 מטר. הזכוכית המקיפה את תא התעופה מגיעה לגובה 5.5 מטר ואפשר לעוף במנהרה במהירות מרבית של 270 קמ״ש.

בחלקה העליון של הטכנולוגיה ממוקמים 4 מנועים (1200 כח סוס) אשר יונקים את האויר מתא התעופה ודוחפים אותו בחזרה מלמטה בפעולה סרקולטיבית. פעולה זו והמבנה ההנדסי הייחודי של מנהרת הרוח, מאיצה את האויר לפני חזרתו לתא התעופה וכך נוצר חלל של אויר המאפשר לעוף בצורה חלקה ובטיחותית. הארכיטקטורה יוצאת הדופן של מנהרת הרוח מאפשרת לכל אחד ואחת הנמצאים במקום, לצפות בחווית התעופה עוצרת הנשימה. את הבילוי מתחילים בחדר ההדרכה שם המדריכים המקצועיים מסבירים אודות המנהרה, מקבלים הדרכה על סימני הגוף שנתבקש לעשות במהלך שהותנו במנהרה.בנוסף צפינו בסרטון המדגים את הפעולות והאדרנלין מתחיל לעלות, זה פתאום הופך למוחשי יותר, הגברים שלי התחילו להתרגש מהחוויה הצפויה להם והנסיך העביר לחברים בווטסאפ הכיתתי תמונות מהמקום, עוד רגע וכבר מקבלים את התלבושות- סרבל תעופה, קסדה לראש ויוצאים לדרך- אל דאגה FlyBox מספקת חוויה בטיחותית, כיפית ומרגשת הנגישה לכולם - אין אחד שלא יכול לעוף כאן - בשביל זה לא צריך להיות "גיבור על".אז כל הקבוצה נכנסת יחדיו לתא הראשוני ומתיישבים על הספסל, כל אחד בתורו נכנס לתוך תא התעופה שם יחדיו עם המדריך מתחילים לעוף באוויר- האדרנלין זורם בגוף וההתרגשות בשיאה.

לכל משתתף יש למעשה 2 סבבים בני דקה בהם הוא יעוף באוויר, בסבב הראשון זה בעיקר התמודדות ראשונית, הסברים, לימוד הטכניקה ובסבב השני ממריאים מעלה בהנאה מרובה.המנהרה הוקמה על ידי צוות שותפים הנמצא בתחום התעופה, הצניחה החופשית ומנהרות הרוח כבר מעל ל-20 שנה. הצוות עבד עם ארגון תעופת הגוף הבינלאומי ה-IBA בכדי להביא את הטכנולוגיה המובילה בעולם לארץ והכשיר צוות מקצועי במטרה להגשים את החלום של כל אחד ואחת מאיתנו – לעוף!אז כן, אני אומנם קיבלתי ברכיים קרות אבל היו במקום אין ספור נשים שעשו זאת בגבורה רבה, מי יודע אולי בפעם הבאה שנגיע אקבל אומץ ואתחיל לעוף.
יש מבחר רחב של חבילות : מתחילים לעוף, מתחילים לעוף פלוס, עפים VIP, מאחר וזהו היה ביקורנו הראשון התחלנו עם חבילת: מתחילים לעוף:

חבילת היכרות מעולה למי שעף בפעם הראשונה! חוויה בלתי נשכחת, מרגשת ומלאת אדרנלין הכוללת 2 תעופות (120 שניות של תעופה, ממש כמו 3 צניחות חופשיות ממטוס) בליווי צמוד של מדריך מקצועי. בסיום התעופה המדריך יעניק לכם תעודת התקדמות אישית.במקום קיימת גם חנות לבגדי התעופה עם ביגוד מדהים ומיוחד:


טלפון:
03-7207751

שעות פעילות:
א׳, ג-ה׳ 10:00-22:30
ו׳-ש׳ 9:00-23:00


אין תגובות:

פרסום תגובה