יום רביעי, 13 במרץ 2019

חב' "בן& ג'ריס" משיקה מחדש את גלידת "פינט באטר קאפ"אם נראה שהמציעו כבר הכל בתחום הגלידות אז יכולה להעיד כי בחברת בן&ג'ריס כל הזמן ממשיכים להפתיע ולא נחים לרגע, כך גם שנייה לפני בוא הקיץ המותג מחזיר למדפים את ה"גלידה"  "פינט באטר קאפ" – גלידת שמנת בטעם חמאת בוטנים עם חתיכות חמאת בוטנים מצופות פאדג' .אמש רגע אחרי שהגעתי הביתה, ישבתי לנוח אחרי יום קשה במיוחד, ידעתי שהנחמה היחידה תגיע מגביע הגלידה הנ"ל אך לא תיארתי לעצמי עד כמה הוא טעיםםםםםםםם, תקשיבו!!! מדובר בטעם הורססס!!! גלידת שמנת איכותית כרגיל אך בשילוב מדויק וטעים במיוחד של תוספות - חתיכות גדולות ועמוסות של חמאת בוטנים מצופות בפאדג'.

הטעם הנ"ל חזר למדפים בשל דרישת הצרכנים, במשאל החברה בו השתתפו אלפי ישראלי בנושא טעם הגלידה המתבקש שישוב למדפים זכה במקום הראשון עם 35% מהנשאלים ולא בכדי.

אבי זינגר, מנכ"ל חב' "בן& ג'ריס" ישראל מציין שבשנים האחרונות ניתן לראות שינוי מובהק בטעם הישראלי, שהופך לזהה יותר לטעם האמריקאי ומחפש שילוב טעמים של מתוק ומלוח ביחד ובעיקר את טעמי החמאת בוטנים – כגון "פינאט באטר קאפ "והטעם הפופולרי "צ'אבי האבי" שזוכה בישראל להצלחה מרובה. 

ה"פינט באטר קאפ" , ישווק בכל רשתות השיווק מחיר מומלץ לצרכן25 ₪ 500 מ"ל. 


אין תגובות:

פרסום תגובה