יום שבת, 2 במרץ 2019

ד"ר פישר משיק - GENESIS DIGITAL AGEהאם קרם הפנים שלך מגן עלייך מקרינת האור הכחול? 
ד"ר פישר משיק - GENESIS DIGITAL AGE 
סדרה חדשנית ופורצת דרך להגנה מהזדקנות מוקדמת של עור הפנים שמקורה גם בקרינת האור הכחול ממסכים דיגיטליים בילדותי גדלתי לצילה של אם שכל היום מטפחת את עצמה, משתמשת בקרמים הטובים ביותר, מתאפרת ללא הרף (אין מצב לדוגמא שהייתם פוגשים אותה אף בחדר הזבל ללא איפור), אני זוכרת כי בילדותי תהיתי ביני לבין עצמי האם אהיה כמוה, האם גם אני "מכורה" לטיפוח כך? האם אקדיש שעות רבות לצידי המראה או שמא אהיה ההפך הגמור ממנה? מודה ומתוודה כי שנים רבות החלטתי שאני רוצה להיות ההפך ממנה, שאני לא מוכנה להקדיש את שעות היממה הרבות לטיפוח, החלטתי שאם אלוהים העניק לי גנטיקה של עור טוב, אני לא עושה עימו כלום.

אז כך הייתי שנים רבות עד ש... עד שהגיעו שנות השלושים שלי למחציתם, שם התחלתי להבין כי אומנם אני בורכתי בגנטיקה טובה אך זה לא אומר שהיא תשאר כך לנצח, התחלתי לראות את ניצני הקמטוטים הקטנטנים בצידי העיניים ואף במצח והבנתי כי זה הזמן! חייבת לקחת את עצמי בידיים ולהתחיל להעניק לעורי את מה שהוא מבקש - את הטוב ביותר.

במהלך השנים האחרונות אני מקפידה על טיפולי פנים באופן קבוע ושימוש יומיומי במוצרי טיפוח המתאימים לעור פני, בבוקר ובערב - בסרום לפנים, קרם עניים, קרם לחות וקרם לילה.

הפעם אני פה לספר לכם על סדרה מצויינת שפותחה על ידי ד"ר פישר סדרת - GENESIS DIGITAL AGE - סדרה חדשה ופורצת דרך המסייעת בהגנה מקרינת האור הכחול המזיקה שמקורה במסכים דיגיטליים- אגב, עד שלא השתמשתי באופן תדיר במוצרים לא יכולתי לכתוב לכם המלצה מעמיקה על כן היום לאחר כשבועיים של ניסוי במוצרים יכולה להעיד כי מדובר בסדרה ברמה גבוהה במיוחד. 

מהי קרינת האור הכחול? 

התפתחות הטכנולוגיה בשנים האחרונות הביאה לעליה דרמטית בשימוש במכשירים דיגיטליים הפולטים אור כחול (BLUE LIGHT) כדוגמת: סמארטפונים, מסכי מחשב, טלוויזיה וטאבלטים. 

בשנים האחרונות פורסמו מחקרים רבים המצביעים על ההשפעה המזיקה של קרינת האור הכחול על העיניים ופגיעה במנגנוני השינה והערות. מחקרים עדכניים אשר בדקו את השפעת קרינת האור הכחול גם על העור, הראו כי חשיפה ממושכת ומוגברת לאור כחול גורמת ליצירת רדיקלים חופשיים מזיקים הגורמים לנזקים בעור ולהזדקנות מוקדמת של העור המתבטאת ברפיון עור, מראה עייף, קמטים, קמטוטים, כתמי עור וירידה בגמישות העור. 

סדרת GENESIS DIGITAL AGE, פיתוח חדשני ובלעדי ממעבדות המחקר של ד"ר פישר, מסייעת בהגנה מפני הזדקנות מוקדמת של העור שמקורה גם באור הכחול הנפלט ממסכים דיגיטליים - DIGITAL AGING. 

סדרה ייחודית הנותנת מענה מיטבי לכל שעות היום ולמגוון סוגי העור - 2 קרמי יום מגנים המותאמים לסוגי העור השונים, קרם לילה משקם ופריימר סרום. 

כל תכשירי הסדרה עברו בהצלחה בדיקת לחות ל - 24 שעות. 

כל תכשירי הסדרה מכילים את רכיב ה- Blumilight™, קומפלקס פטנטי וחדשני בריכוז פעיל המכיל תמצית מזרעי פולי הקקאו הלבן (Criollo Porcelana) מזן מובחר ונדיר שמקורו בפרו. רכיב זה בעל פעילות אנטי-אוקסידנטית אינטנסיבית במיוחד כנגד רדיקלים חופשיים מזיקים הנוצרים גם כתוצאה מחשיפה לאור הכחול. 

הקומפלקס מסייע בצמצום ובטשטוש מראה הקמטים והקמטוטים ובשיפור מרקם, גמישות ומראה העור, למראה עור בריא וצעיר יותר. 

הרכיב נבדק במעבדות מובילות בצרפת ונמצא מסייע בהפחתת ייצור רדיקלים חופשיים מזיקים, ROS (Reactive Oxygen Species). בנוסף, בבדיקה קלינית בקרב נבדקים שנחשפו למכשירים דיגיטליים נצפתה הפחתה ניכרת במראה הקמטים והקמטוטים ושיפור במרקם העור. 


שילוב אפקטיבי ייחודי של רכיבים פעילים: 
  • Aquaxyl™ - רכיב חדשני המעניק לחות אידאלית ומסייע בשמירת מאזן הלחות של העור. 
  • חומצה היאלורונית המעניקה לחות אופטימלית לעור ותורמת למראה עור חלק וקורן יותר. 
  • מי ים המלח ופרו-ויטמין B5 להזנה וריכוך, לסיוע בחידוש העור ולשמירה על גמישות ולחות העור. 
  • ויטמין E – אנטי אוקסידנט המסייע בנטרול רדיקלים חופשיים ובמניעת נזקי סביבה ואקלים. 

קרמי היום בסדרה משלבים את טכנולוגיית BST (Broad Spectrum Tech), טכנולוגיה מתקדמת ביותר הייחודית לד"ר פישר בעלת מערכת מסנני קרינה בהרכב אופטימלי להגנה גבוהה ורחבה מקרינת (SPF30) UVB, מקרינת UVA וכן מסייעת בהגנה מפני קרינת IR, מקרינת האור הכחול (BLUE LIGHT) ומהזדקנות מוקדמת של העור. קרמי היום בסדרה בעלי UVA/UVB Balance. 

לקבלת תוצאות אופטימליות מומלץ לשלב עם ג'נסיס דיגיטל אייג' קרם הלילה העשיר במיוחד ברכיבי לחות והזנה חיוניים שאבדו לעורך במהלך היום. קרם הלילה המכיל את הרכיב הפעיל Blumilight™ מסייע לעור לשקם את הנזקים שנגרמו לו מחשיפה ממושכת לאור כחול במהלך שעות הפעילות. 

לקבלת תוצאות אופטימליות מומלץ לשלב עם פריימר סרום כבסיס אפקטיבי מתחת לקרם הלחות וכדי להעצים את פעולת קרם היום והלילה. ניתן לשלב עם כל קרם פנים וליהנות מסיוע מהגנה מקרינת האור הכחול. 

התכשירים בסדרת GENESIS DIGITAL AGE הייחודית: 
  • קרם יום מגן לעור הפנים, הצוואר והמחשוף, לעור רגיל-יבש | סנסיטיב, ללא פראבנים, נבדק דרמטולוגית 
  • קרם יום מגן לעור הפנים, הצוואר והמחשוף, לעור מעורב-שמן | סנסיטיב, ללא פראבנים, נבדק דרמטולוגית, נון-קומדוגני, OIL FREE 
  • קרם לילה משקם לעור הפנים, הצוואר והמחשוף, לכל סוגי העור | סנסיטיב, ללא פראבנים, נבדק דרמטולוגית 
  • פריימר סרום, לעור הפנים, הצוואר והמחשוף | סנסיטיב, ללא פראבנים, נבדק דרמטולוגית, OIL FREE 

ד"ר פישר GENESIS הינה סדרת אנטי-אייג'ינג מתקדמת מסוגה המשלבת למעלה מ- 50 שנות מומחיות דרמטולוגית יחד עם מומחיות מדעית מהשורה הראשונה בפיתוח תכשירים להגנה משמש. הסדרה מציעה הגנה גבוהה ורחבה מקרינת השמש UVA+UVB וכוללת מקדם הגנה 30SPF לפחות בכל אחד מקרמי היום והעיניים וסיוע בהגנה מקרינת IR. 

בעולם מלא בהבטחות אני סומכת על ג'נסיס של ד"ר פישר 

בד"ר פישר משלבים למעלה מ-50 שנות ניסיון, מחקר וידע רפואי בינלאומי כדי לפתח את התכשירים המתקדמים ביותר לבריאות כל בני המשפחה. תכשירי התשלובת מיוצרים במפעלי ד"ר פישר תחת בקרת איכות קפדנית, כמקובל במפעלי תרופות, על-פי תקני הייצור הבינלאומיים המחמירים תוך שימוש במרכיבים מהמתקדמים, הבטוחים והבדוקים ביותר. 

מפעלי ד"ר פישר הינם בעלי תו הפלטינה היוקרתי של מכון התקנים הישראלי המעיד על מצוינות תפעולית ועמידה ב-5 תקני איכות מחמירים: ייצור תכשירים קוסמטיים ואביזרים רפואיים, איכות הסביבה, בטיחות וניהול מערכות. תכשירי ד"ר פישר הינם בעלי מוניטין בינלאומי ונמכרים בהצלחה בעשרות מדינות ברחבי העולם. ניתן להשיג ברשתות הפארם 

מחיר מומלץ לצרכן: 159.9 ₪ | מחיר השקה: 99.9 ₪

אין תגובות:

פרסום תגובה