יום ראשון, 17 במרץ 2019

מותג הפדיקור הרפואי המוביל בעולם נחת השנה בישראל -Footlogix- Where Medi meets Pediמותג הפדיקור הרפואי המוביל בעולם נחת השנה בישראל -Footlogix- Where Medi meets Pedi עם יד על הלב כמה פעמים בשבוע/חודש/שנה אתן מטפחות את כפות הרגליים שלכן? מודה ומתוודה! אני עושה רק אחת למספר חודשים, כן, את כפות הידיים מטפחת אחת לשלושה חודשים אולם בתודעה שלנו זה עדיין לא נתפס כמעשה הכרחי בזמנים קצרים יותר.

שבוע שעבר הוזמנתי לאירוע השקת מותג הפדיקור הרפואי  FOOTLOGIX אשר הגיע ארצה ועושה עימו מהפך בתחום הפדיקור- מציג ליין פדיקור רפואי המעניק מענה מלא של פתרונות מהפכניים לטיפול בכפות הרגליים- לצערי בעת האירוע לא הצלחתי להתפנק עם פדיקור מקצועי אולם מאז ועד היום משתמשת באופן תדיר עם המוצרים ויכולה להעיד כי כפות רגליי מודות לי, הרי אם נודה באמת כפות הרגליים הינן הכוח המניע שלנו במהלך היום ולאורך כל היום. הגיע ארצה להשיק את המוצרים הגב' קטרין וון גאבל , מייסדת ומנכ"לית FOOTLOGIX העולמית אשר מחזקת את החזון ומוסיפה כי - "הייעוד שלי הוא להגדיל את המודעות לחשיבותן של כפות הרגליים בריאות ולמנף את עולם הפדיקור על ידי פיתוח מוצרים המעניקים פתרונות לצד הצד המקצועי והמטפל שיקבל השכלה מתקדמת שתעצים את הידע בקרב טכנאים ובעלי מכוני פדיקור- כך שיציעו את רמת השירותים הגבוהה ביותר ".מותג הפדיקור הרפואי הנחשק בעולם, FOOTLOGIX ,עשה השנה את עלייתו הרשמית לישראל יחד עם ליין של מעל 20 מוצרים ייחודיים ומקצועיים המעניקים מענה ספציפי לכל אחת מבעיות כף הרגל הנפוצות וגם הנדירות. חברת "ברייסון שיווק" היא היבואנית הבלעדית שלו בארץ והוא יצורף לבית המותגים שלה – נייל סטודיו המחזיק באמתחתו עוד מותגי מניקור ופדיקור כדוגמת OPI, IBD , GELISH, פוליג'ל , סש ויט , ארדל ועוד. 

FOOTLOGIX קיים למעלה מעשרים שנה ברחבי העולם ונחשב למותג המוביל בתחום בריאות וטיפוח כפות הרגליים. שיטת פוטלוג'יקס מבוססת על אידיאולוגיה של 'מענה ישיר וחדשני' לכל סוגי בעיות כפות הרגליים (עור וציפורניים כאחד), חזון החברה הוא גם הענקת השכלה וחינוך בנושא הזה, לצד פיתוח מוצרים מקצועיים שייתמכו כמעטפת שלמה עד הפתרון והתוצאה הסופית.שיטת פוטלוג'יקס מציעה שיתוף פעולה מלא בין המטופלים לאנשי המקצוע : 

טיפול פדיקור חייב להתבצע על ידי אנשי מקצוע בלבד! אולם, שיטת הטיפול של פוטלוג'יקס דורשת שיתוף פעולה מלא מצד המטופלים. ובכן; 

שלב א' : מבצעים טיפול בריא ונכון במכון מקצועי באמצעות שיטה המשלבת מוצרים טיפוליים ופעילים במרקם מוס ושילוב של שיוף יהלום ( ללא סכינים וללא חיתוך העור ) וכך מתבצע תהליך החלמה מבעיות העור והציפורניים השונות בכפות הרגליים במיידי. 

שלב ב' : שימור המצב הבריא החדש – לטובת כך , פותחו מוצרים טיפוליים בתרכובות עדינות יותר שיוכלו לשמש כשגרה טיפולית ביתית ועדינה ובכך לשמור על כפות רגליים בריאות עד הטיפול המקצועי הבא. 

שלב ג' : לחזור אל המכון המקצועי לטיפול השגרתי – במצב כפות רגליים טוב יותר ובריא יותר. 

השיטה הזו היא שילוב של טיפול מקצועי בריא וטיפול ביתי שישמר וימנע את הבעיות מלחזור עד הטיפול הבא. 

אודות הטכנולוגיה הייחודית של FOOTLOGIX: 

קו המוצרים של החברה הורכב מבחינה מדעית מטכנולוגיה ייחודית פורצת דרך בשם Dermal Infusion Technology: הגורם לאיחוי מהפכני המשלב מדע וטבע, ונועד לספק פתרונות מהפכניים לטיפול בכף הרגל. אחת הדאגות הנפוצות ביותר בכף הרגל היא היובש. טכנולוגיית ההחדרה לעור המוכרת כפטנט, מעניקה לעור לחות באמצעות מרכיבים ביואקטיביים החודרים באופן מידי לעומק שכבות העור, ומניבים תוצאות מהפכניות ומהירות- מיד לאחר הטיפול ללא צורך בחיתוך ובסכינים כמו בפדיקור המסורתי. 

איך זה עובד? באמצעות ה- Spiraleen , פורמולה מהפכנית שנולדה בעקבות מחקרים מדעיים בטבע. הפורמולה נוצרה בתהליך עצמתי ויחיד מסוגו שהיא למעשה תרכובת מרוכזת של אצות זעירות ביואקטיביות ( קטנות מאוד כמו פטרוזיליה ונדירות להשגה ) שנועדו לספק רמות מקסימאליות של 1. חיטוי אידיאלי בזמן תהליך הפדיקור. 2. הגנה גבוהה על תאי העור והתחדשותם. 3. פעולת סינתזה של ייצור קולגן בעור וחיזוק הציפורניים של כף הרגל מבלי לפגוע בפלורה הטבעית של העור. 

מהות תרכובת הספירלין - ריסון החיידקים המזיקים, בזכות תכונות יעילות במיוחד כגון : אנטי פטרייתי, מניעת התפתחות נגיפים וחיידקים (כך מתקבל מחסום עור חזק יותר), וכפות רגליים בריאות ונינוחות יותר. הספירלין הוא אחד מתוך ממגוון הפתרונות המוכר בתחום נגד מיקרו אורגניזמים לטיפול בעור קשה ומתקלף ובציפורני רגליים לא אסתטיות .חשוב לציין! אידאלי גם לחולי סוכרת. 


סדרת המוצרים של FOOTLOGIX 

תכשירים מקצועיים: 

קרם מוס עם הגנה כפולה: הטיפול החשוב ביותר בכפות הרגליים ללילה. מוס נטול ריח ייחודי המורכב מ Dermal Infusionו Spiraleenמכיל תמצית אצות מכילות נוגדי חיידקים בולטים. מיועד להתחדשות התאים, תוך סילוק מזהמים, מחייה את העור היבש והרגיש ומחדיר לתוכו לחות ומחליק אותו. 

תרכיז לטבילת כפות הרגליים: תרכיז נוגד חיידקים ברמת חומציות מאוזנת המנקה את כף הרגל בעדינו, תוך החדרת נוזלים לעור בזמן טבילת הרגל. 
סבון קרצוף עשוי אצות להשריית העור: התכשיר מיוצר מאצות אורגניות זעירות באיכות הגבוהה ביותר המיובאות מחו"ל ויוצר תמהיל מיטבי עם שמנים חיוניים. המארז כולל אבן ספוג מלוטשת להשריית העור בלי לגרום לשריטות. 

מרכך יבלות: תכשיר מקצועי זה, המגיע כתרסיס בלבד, מאפשר ריכוך יעיל ומיידי של יבלות, ציפורני רגליים ועוד. התכשיר מטפל במצבים של התקרנות יתר וסדקים בעור. 
פצירה מקצועית עשויה פלדת אל-חלד: מעוצבת כפצירה דו-צדדית המשייפת לכיוונים רבים, בלי לקרוע את העור. 

תכשיר לעור יבש מאוד - עם DIT : תכשיר זה מוכח כתכשיר המעניק לחות ומשקם עור יבש מאוד המיועד לשימוש יומיומי. המוצר מומלץ כחלק משגרת טיפול יומי בכפות הרגליים לכל אחד, כולל חולי הסוכרת והריון. 

תכשיר עיסוי : השלב האחרון והמושלם בטיפול הפדיקור. מיועד לעיסוי נעים ל 5- עד 7 דקות עיסוי ומשאיר את העור רך כמשי למגע, בלי להשאיר שכבה שמנונית. 

תכשירי קרם לחות: 

תכשיר לעקב סדוק: תכשיר זה מוכח כתכשיר המלחלח ומרפא עור עבה, סדוק ומיובל במיוחד. 

תכשיר לתחזוקה יומית - עם DIT :תכשיר זה המיועד לעור רגיל עד יבש מוכח כמוצר לחות יומי יעיל השומר על בריאות כפות הרגליים. 

תכשירי טיפול: 

תרסיס תמיסה לציפורניים: מיועד לציפורני רגליים מתרוממות, דהויות ומחורצות )עבות( המועדות לזיהומים פטרייתיים. גם ציפורני רגליים צהובות כתוצאה משימוש רב בלק לציפורניים. התמיסה מכילה שמן אבוקדו לשיקום העור. 

תכשיר לעור קשה: מומלץ לעור יבש, קשה, לסידוק שטחי, עור מחוספס דמוי נייר זכוכית ומלא קשקשים. גם עבור רגליים יחפות וחשופות בחדרי כושר, סאונה, תאי הלבשה ועוד. בנוסף, טיפול באנשים המועדים לזיהומים פטרייתיים: חולי סוכרת, אנשים הסובלים מדלקת עור אטופית(אסתמה של העור) ועוד. 

תכשיר לקילוף עור: מומלץ לעור מזיע, מתקלף ולא אסתטי, עור מגרד בין האצבעות, שורף אדמומי וכו'. 

תכשירים ייחודים: 

תכשיר מוס לרגליים קרות: גורם לגירוי זרימת דם זעירה בכף הרגל, ומעניק הקלה לרגליים קרות באופן כרוני. מ

תכשיר מוס לרגליים מזיעות: מוס הפועל לכווץ העור כדי לסייע בהפחתת הזעה. 

דאודורנט לכפות הרגליים: תרסיס כפות הרגליים מבוסס שמן עץ התה ,מוכח כתכשיר המשמיד ביעילות חיידקים הגורמים לריחות. התכשיר מנטרל את ריחות כפות הרגליים, מקרר את העור ומשאיר ניחוח מרענן. 

דאודורנט לנעליים: תרסיס לנעליים מבוסס שמן עץ התה מוכח כמשמיד ביעילות חיידקים הגורמים לריחות בנעליים ומותיר ניחוח מרענן. אינו גורם נזק לנעלי עור או מקנבס.

תכשיר לרגליים עייפות: בעל תכונות המשפיעות על קוטר כלי הדם, בזכותן תופחת העייפות ברגלים. התכשיר מומלץ לגורבי גרביים אלסטיות, מאחר שהוא אינו הורס את הסיב האלסטי. 


את המוצרים ניתן לרכוש במכוני הטיפוח המקצועיים או ברשת "נייל סטודיו" למקצועיים. 

למידע נוסף ניתן להיכנס לאתר: https://www.nailstudio.co.il/

אין תגובות:

פרסום תגובה