יום שישי, 17 באוגוסט 2018

שמים את המשפחה על שולחן החג עם יין תירוש של כרמל


מי שמכיר אותי יודע שמאוד חשוב לי שולחן החג, מידי שנה אני שוברת את הראש ברעיונות חדשים אם זה בגזרת התפריט העשיר ואם זה בגזרת האקססוריז שיקשטו את שולחן החג - השנה מצאתי רעיון מדליק במיוחד ופשוט התאהבתי, הולכת להפתיע את האורחים עם מתנה מקורית ומדליקה במיוחד.'תירוש כרמל', התירוש המקורי המלווה אותנו ברגעים הכי מרגשים ובכל שולחן חג, יוצא לקראת ראש השנה במתנת חג ייחודית: תירוש כרמל בהזמנה אישית עם תמונה של האהובים עלינו - בהזמנה קלילה ופשוטה .

אין מניחה שאין אחד שלא מכיר את יין תירוש כרמל המקורי המיוצר מ-100% ענבים, אותו יין המלווה את שולחננו מידי שבת בקידוש השבועי והן בחגי ישראל, אותו יין שמלווה אותנו מהילדות ועד לבגרות, אין אחד שלא אוהב את טעמו העדין, האהוב והמוכר.

כפי שציינתי מעלה לרגל החג תירוש מציג מתנה מקורית ומדליקה עם תווית אישית של תמונת האהובים עלינו והקדשה אישית-  הפעילות הייחודית מתחברת לערך הליבה של מותג יקבי כרמל "לחיי רגעים של שמחה משותפים" תחת המסר "100% ענבים, 100% שמחה" במטרה להביא את הזיכרונות המשותפים והמרגשים לשולחן החג. כיצד מזמינים? נכנסים לאתר ייעודי לפעילות בכתובת: http://aprint.co.il/wine , בוחרים תמונה שמחה ומרגשת, עורכים אותה על גבי בקבוק התירוש הנבחר, כותבים הקדשה קצרה ואישית ולסיום בוחרים את אפשרות השילוח: דואר שליחים עד הבית בתוספת תשלום או איסוף עצמי מאחת מנקודות האיסוף בתפוצה ארצית.. הפעילות תסתיים ב- 31/10/18. 

תירוש כרמל, התירוש המקורי המיוצר על ידי יקבי כרמל ביסס את מעמדו כתירוש המקורי והנמכר ביותר בישראל. תירוש כרמל המקורי הינו הטעם המוכר והאהוב על כולנו והוא אורח רצוי וקבוע כמעט בכל בית ישראלי המשמש לקידוש והבדלה או סתם לצריכה אישית של מיץ ענבים טבעי. התירוש הוא מיץ ענבים טהור, טבעי ומרענן המיוצר מ-100% ענבים מכרמים הפזורים ברחבי מדינת ישראל הענבים המשמשים בהכנת המיץ הינם ענבי יין איכותיים, הנבצרים בכרמים של יקבי כרמל, שמצויים כל הזמן בפיקוח היקב. התירוש מיוצר ללא סוכר, ללא תוספת מים, ללא חומרים משמרים או תוספות צבע אחרות, ולא נעשה מרכז פרי, אלא מהפרי הטרי עצמו. מחיר מומלץ לצרכן עבור "תירוש כרמל המקורי" בתווית אישית דרך ממשק דיגיטלי בלבד – 19.90 ₪ (באיסוף עצמי לא כולל דמי משלוח) 

מחיר מומלץ לצרכן עבור תירוש כרמל המקורי 15.90 ₪. להשיג ברשתות השיווק.

אין תגובות:

פרסום תגובה