יום ראשון, 5 באוגוסט 2018

FRESH BAR MUJITO משקה קליל ומרענן בטעם הקוקטייל הקלאסי - מוחיטו
חברת ניל מג'סטיק גאה להשיק בישראל את הלהיט הבא של הקיץ : 
FRESH BAR MOJITO משקה קליל ומרענן בטעם הקוקטייל הקלאסי - מוחיטו - ללא אלכוהולחברת ניל מג'סטיק גאה להשיק בישראל את: FRESH BAR MOJITO משקה מוחיטו מוגז בטעם לימון ליים עם עלי מנטה בפחית. 

ימי הקיץ החמים די בשיאם ומה יותר טוב ממשקה צונן ומרענן ?

בתזמון די מדוייק המשקה הלטיני האהוב והפופולארי ברחבי העולם עושה עלייה בימים אלה לישראל וכובש את הברים והמסעדות ברחבי הארץ. מהיום כבר אין צורך בנהג תורן אחרי כל בילוי לילי או מסיבה טובה. FRESH BAR MOJITO משקה מוחיטו מוגז בטעם למון ליים עם ניחוח מנטה טרייה שאינו מכיל אלכוהול מגיע אלינו בטעם חדשני ומרענן ולכן, הוא מעניק את האלטרנטיבה המושלמת בכל יציאה מהבית. 

הזוגי שלי חובב המוחיטו כבר טעם את המשקה וטוען שהוא מעולה, מרענן, פרשי וחדשני מאוד.

המשקה עשוי מחומרי טעם וריח טבעיים, אינו מכיל צבעי מאכל ו/או נתרן, הדומיננטיות שלו הינה בזכות הלמון ליין המוכר בזכות טעמו המעודכן שנחשב לסוג של לימון ממשפחת ההדרים.

הזוגי של ביתי הינו נהג צעיר ועל כן בכל יציאה שלהם למסעדה/בר הוא מסתפק בקוקה קולה, מהיום הוא יכול להנות ממשקה שכביכול בדמות קוקטייל אולם אינו מכיל כלל אלכוהול, משקה מעולה המספק חלופה מדוייקת לאלכוהול.


את הלהיט מייבאת לישראל חברת ניל מג'סטיק הישראלית. FRESH BAR MOJITO מגיע אל המדפים בפחית ירוקה מעוצבת בשפה טרנדית וצעירה. מחיר מומלץ לצרכן: 5-8 ₪ כמות בפחית: 330 מ"ל. 
רכיבים: קלוריות: 39 מ"ל ל100 גרם, 9.6 סוכרים, ללא נתרן חומרי טעם וריח טבעיים. 
המלצת הגשה: לשים בפריזר 26 דקות לפני הטעימה הראשונה 
כשרות: כשר פרווה בהשגחת הרבנות ישראל 

ניתן להשיג בנקודות מכירה בכל הארץ, חנויות נוחות וקיוסקים 

ובהמשך ברשתות השיווק המובילות אין תגובות:

פרסום תגובה