יום רביעי, 8 באוגוסט 2018

מבצע מהסרטים: חופש ב-MAXמבצע מהסרטים: חופש ב-MAX

נכנסים לסרט ויוצאים עם חופשה משפחתית במלדיביים


כל מי שירכוש כרטיס לסרט ברשת בתי הקולנוע, גלובוס מקס, בין התאריכים, 21-1 באוגוסט, ישתתף בהגרלה שבסופה, אפשרות לזכות בחופשה משפחתית חווייתית של שבוע, הכל כלול!
מקום ראשון חופשה משפחתית במועדון –club Med Kani במלדיביים ומקום שני חופשות משפחתיות בארץ ברשת מלונות פתאל.

הקיץ בעיצומו ולאחר שסיימנו את חודש יולי, חודש אוגוסט מתחיל בסערה עם מבצע חסר תקדים של רשת בתי הקולנוע גלובוס מקס.

הרשת יוצאת במבצע פרסים עבור קהל הלקוחות שיגיעו לאחד ממתחמי הקולנוע בארץ וירכשו כרטיסים לסרט, בין התאריכים ה-1 -21 באוגוסט. כל מי שירכוש כרטיס לסרט בתקופה זו, יכנס אוטומטית להגרלה, אשר בסופה, משפחה שלמה תזכה בפרס הגדול – חופשת הכל כלול של שבוע ב- club Med Kani במלדיביים.

החופשה כוללת את כל מה שדרוש עבור חופשה חלומית – טיסות, העברות, לינה ועוד, עבור משפחה. 

מקום שני יוכל לזכות בחופשה משפחתית בישראל דרך רשת מלונות פתאל.

הקהל הרחב יכול לבחור לעצמו מבין מגוון הסרטים שיוצגו בתקופה זו, ביניהם, מאמה מיה 2, מפלצת של מלון 3, משימה בלתי אפשרית ועוד, בכל 12 מתחמי הקולנוע של הרשת הפזורים ברחבי הארץ: בגרנד קניון חיפה, קריון קריית ביאליק, נתניה, באר שבע, אושילנד כפר סבא, פתח תקווה, מודיעין, אשדוד, אשקלון, נהריה, רחובות וכרמיאל.

יש לציין כי כל כרטיס שיירכש על ידי הקהל יכנס להגרלה, לרבות כרטיסים שירכשו במסגרת הנחות ו/או הטבות המוצעות לקהל הרחב דרך מועדוני לקוחות, כרטיסי אשראי למיניהם ועוד.

עירית שחר סמנכ"לית שיווק גלובוס מקס: "חודש אוגוסט הינו חודש בו ההורים מחפשים פעילויות לילדיהם אשר סיימו את הקייטנות. לשם כך, ראינו לנכון לפנק את קהל לקוחותינו מעבר לחוויית הצפייה הקבועה, בחוויה נוספת וגדולה לא פחות, של חופשות משפחתיות: במלדיביים ובארץ. אני מאחלת לכל קהל לקוחותינו, קיץ נעים ובהצלחה בהגרלה. נתראה בקולנוע".

אין תגובות:

פרסום תגובה