יום רביעי, 6 ביולי 2016

פופסטיבל – פסטיבל הפופקורן הראשון של ישראלפופסטיבל – פסטיבל הפופקורן הראשון של ישראל


מי לא אוהב פופקורן? האם יש אחד שכזה?

בשבת האחרונה ארזתי את הילדודס ויצאנו להכיר מקרוב את שדות התירס ואיך בעצם מגדלים אותו, קצת על ההיסטוריה שלו וכמובן שאכלנו הרבה פופקורן.התחלנו את החוויה בסיור בשדה תירס ייחודי בו הילדיםלמדו בדרך חווייתית על סוגי התירס השונים, על ההבדל בין תירס רגיל שאנחנו מכירים לתירס לפופקורן, למדו היכן צומח, מה התירס אוהב (חורף קיץ) ועוד וכל זאת באמצעות חידון נושא פרסים.


לאחר מכן כל ילד קיבל קלח תירס והפריד את גרעיני הפופקורן (אותם שמרנו להכין בבית).


כל ילד ו/או מבוגר שחפץ במנת פופקורן פנה למכונת הפופקורן כדי לקבל שקית מלאה ופשוט אכל בהנאה מרובה פופקורן הכי טרי וטעים שיש.אומנם הימים חמים בטירוף אבל כאן ראשית מדובר בשעות אחר הצהריים ושנית מצאנו כאן מבחר פינות ישיבה בין צל העצים על מחצלות וספסלים בו בזמן שילדנו המשיכו הילדים להינות מעוד שלל של פעילות, ביניהן האכלת תרנגולים, זריעת זרעי תירס מהם יצא שיח חדש, משחקים, פינות יצירה וצביעה, ארגז חול, טרמפולינה, שיוף גבס , פינת צילום ועוד.
כלל באי הפסטיבל נהנים מאכילת פופקורן ללא הגבלה. במקום ניתן לרכוש ארטיקים, שתייה קרה ועוד.

הפסטיבל יתקיים בחווה החקלאית המשפחתית "אוריגני" אשר הוקמה על ידי אורי וייס, יזם ואגרונום צעיר ומוכשר, בוגר הפקולטה לחקלאות. בחווה קיימות מעל 60 גינות ירק המשמשות משפחות מאזור הוד השרון והסביבה הנהנות מגידול עצמאי של ירקות, עשבי תבלין ועוד, כל זאת בהדרכתו המקצועית של אורי. לפני מספר חודשים זרע אורי את שדה התירס המיוחד והיחיד בארץ לגידול קלחים לפופקורן והכנתו לפעילות חקלאית למשפחות.

אנחנו מאוד אהבנו, הילדים התאהבו במקום וממש לא רצו להתפנות גם כעבור שעתיים.

פופסטיבל פועל בכל חודש יולי במושב גני עם (צמוד להוד השרון) רחוב בית העם 30

א' –ה' 16:00-20:00

שבת 16:00-20:00

מחירים:

לפעילות פופסטיבל (מחיר הכניסה כולל את כל הפעילויות ופופקורן ללא הגבלה לכל האירוע)

באמצע השבוע: 35 ₪ לילד, 25 ₪ למבוגר 

בשבת: 40 ₪ לילד, 30 ₪ למבוגרמספר המקומות מוגבל, לפרטים ולהרשמה מראש: אורי וייס 054-7274633
אין תגובות:

פרסום תגובה